מציידים באהבה

מועדון רוטרי חיפה חילק השבוע מאות ילקוטים, ציוד בית ספר לילדי גן – י"ב, לרבות ציוד אישי למסיימי י"ב מכפר גלים בוגרי תכנית נעל"ה
 

מאות מתלמידי העיר יצאו השבוע מצוידים בילקוטים חדשים ,ציוד וערכות בית ספר תרומת מועדון רוטרי חיפה, לקראת שנת הלימודים . מן הציוד נהנו תלמידים נזקקים מגיל גן ועד בוגרי תיכון. שי מרגש במיוחד היה  הציוד האישי לבוגרי יב מכפר גלים מתכנית נעל"ה – נוער עולה לפני הורים. תלמידי נעל"ה זכו לקבל ציוד ביתי לדירות מגורים אליהם עברו עם סיום יב בכפר גלים ולקראת גיוסם לצבא. הציוד המיוחד כלל שמיכות וטקסטיל לבית תרומת חברת זברה ששיתפה פעולה עם רוטרי חיפה למען הנוער. בנוסף כאמור חולקו ערכות לבית הספר וגני ילדים ומאות ילקוטים.

צילום: יורם נאומן רוטרי חיפה

טובה גילת חברת הנהלת המועדון: " פעילות המועדון למען הקהילה היא גדולה ורחבה, המועדון מצליח לסייע למוסדות חינוך רבים בשל יכולתו לאגם משאבים ותורמים רבים מן העיר. במבצע משולב של מועדון רוטרי חיפה עם כמה גופים כלכליים בחיפה – נמל חיפה, חברת חשמל, סטודיו סי חורב, חברת זברה וגם בית הספר הריאלי, לצד תרומה נדיבה מתקציב המועדון וסיוע של חברי המועדון בארגון הערכות והעברתם למוסדות השונים, הצלחנו לעמוד במשימת העזרה המשמעותית לקראת השנה החדשה".

צילום: יורם נאומן רוטרי חיפה

הערכות והתיקים חולקו למספר גדול של מוסדות וארגונים: בית מגל, בית ספר אבן גבירול, נוער נעל"ה מכפר גלים ביניהם עשרות תלמידי תיכון וכאמור גם מסיימי י"ב, בית ספר חופית, בית ספר אחוזת ילדים, בית ספר רגבים, בית ספר קורצ'אק, מעון לנשים מכות, החצר הנשית, ובית ספר דגניה בטירת הכרמל. כולם זכו ליהנות מן התרומות הנדיבות.

צילום: יורם נאומן רוטרי חיפה

שלומי פורמן חבר ההנהלה המרכז מטעם המועדון את הפעילות הקהילתית מספר על תודות נרגשות של הגופים שזכו לעזרת המועדון. מרגשים במיוחד היו מכתבי התודה של בוגרי י"ב מכפר גלים אשר הגיעו לארץ דרך תכנית נעל"ה ועומדים לפני גיוס. כותבת מרתה " היום קיבלתי מרכזת נעלה את כל הדברים שאתם מעבירים לנוואתם לא יכולים לדמיין עד כמה הייתי מ אושרת לקבל את הדברים לדירה החדש שלי. אתם בלי להכיר אותנו נותנים לנו הרגשה של בית במקום זר. …כל פעם שאני אשתמש בדברים הללו אני אזכר בכם ואגיד תודבה בלב. אני אשמח אם תשתתפו יותר בחיים שלנו אם תרצו לבוא בימים החשובים בצבא או להכיר את ההורים שלנו כאשר יעלו…."

בימים אלו מוסיף שלומי אנו מחפשים מארחים לתלמידי נעל"ה לקראת החגים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך