יפעת רוטנברג-תדמור מונתה לראש החוג לחינוך מיוחד באקדמית גורדון

יפעת רוטנברג- תדמור, מונתה לראש החוג לחינוך מיוחד באקדמית גורדון. רוטברג- תדמור החלה בחוג לחינוך מיוחד כסטודנטית בשנת 1981 וכעת, לאחר שנים רבות כמרצה ומדריכה בחוג במקביל לתפקידים רבים בחוג ובמכללה, היא נבחרה לעמוד בראשו.
 

יפעת רוטנברג- תדמור: " תפקיד ראש החוג לחינוך מיוחד הוא סגירת מעגל מרגשת. החוג לחינוך מיוחד כשמו כן הוא- הוא עוסק במיוחד שבאדם, בילד. החוג הזה הוא עבורי – "הבית" ו"הדרך" – המסמלים עבורי את המהות של החוג ואת עיקרי תפקיד ראש החוג.

בתמונה יפעת רוטנברג- תדמור.  צילום אלבום פרטי

ה"בית", משמעותו מבחינתי הוא האקלים האקדמי, החינוכי והחברתי שבחוג  – התרבות של השותפים הדרים במחיצתו, סטודנטים ואנשי סגל כאחת – עבודת צוות, העצמה, ערכים, חיזוק תחושת מסוגלות, מסירות, גמישות והגינות.

ה"דרך" היא עיצוב האופי המקצועי של החוג – טיפוח הצוות ופרחי ההוראה למנהיגות מקצועית-חינוכית-חברתית; טיפוח הצוות למחקר, לחדשנות ולהתפתחות טכנולוגית, ליישום סטנדרטים גבוהים להערכת סטודנטים, לעידוד יוזמות של הסגל ושל הסטודנטים בכל הרבדים: אקדמיים וחברתיים.

אני מאמינה בחוג כייעוד, מאמינה באנשים הפועלים בו, ומאמינה בכוחי להנהיגם בדרך שתתרום לקידומו ולקידומה של המכללה.

פרופ' טלר, נשיא האקדמית גורדון בירך את יפעת לרגל מינוייה החדש ואמר: "אני גאה שמסטודנטית במכללה צמחת ועלית במסגרת תפקידים שונים במכללה והיום את ניצבת בראש החוג החשוב הזה. מי ייתן ונמשיך להכשיר אנשי חינוך כמוך".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך