מה יש לעינת קליש להסתיר מהציבור?

מי שמשתוקק להיות נבחר ציבור – שלא יסתתר מהציבור: בעצת יועץ התקשורת שלה (שמיחצ"ן גם את משפחת נתניהו) ביטלה קליש ראיון וידאו עם אתר "ניוז חיפה קריות" שעתיים לפני המועד. הראיון שתואם מראש, בוטל ללא הסברים. למרות פניות חוזרות שלנו, לא התקבלה תגובת המועמדת שרוצה להיות ראש העיר של חיפה


 

מדוע ביטלה עינת קליש רותם ראיון וידאו שנקבע איתה מראש? תשובות מספקות לא ממש קיבלנו.

 

מי שמשתוקק להיות נבחר ציבור – שלא יסתתר מהציבור

מי שעומד מאחורי ההחלטה המקוממת, לבטל ראיון וידאו שעתיים לפני קיומו, הוא היועץ האסטרטגי של קליש, עופר גולן.

למי שלא מכיר – גולן הוא היחצ"ן של משפחת נתניהו (החליף את ניר חפץ בתפקיד). מעניין איך הגיב אבי גבאי, הפטרון של קליש, שמפלגתו מממנת את יועץ משפחת נתניהו …..

כפי שידוע לכם, אתר "ניוז חיפה קריות" מסקר את מערכת הבחירות בחיפה בצורה אובייקטיבית והגונה.

ערכנו בחודשיים האחרונים שורה של ראיונות וידאו חשופים עם ראש העיר, יונה יהב, ועם המועמדים ישראל סביון ומנדי זלצמן.

 

ענה גם על שאלות קשות. ראש העיר יונה יהב בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות"

 

כולם התייצבו מול המיקרופון וענו על השאלות הכי קשות. כמובן שהם קיבלו גם את הבמה המכובדת לפרסם את חזונם ואת "האני מאמין" שלהם.

 

התראיין בשמחה. סביון בראיון מיוחד לאלירן טל מ"ניוז חיפה קריות"

 

המועמד מנדי זלצמן בראיון ל"ניוז חיפה קריות" לפני מספר ימים

 

כך רצינו לעשות גם בראיון שבוטל ברגע האחרון עם המועמדת קליש. ביקשנו לשמוע ממנה למה לדעתה היא המתאימה ביותר לתפקיד, אבל גם לשמוע על ההרשעה הפלילית שלה, בעבירות תכנון ובנייה, והאם יש לה ניסיון ניהולי מתאים ומקיף לתפקיד הבכיר הזה.
אבל קליש, בעצת היועץ האסטרטגי, החליטה שלא לתת לכם, תושבי חיפה, את התשובות לשאלות שמעניינות אתכם.

 

לבטל ראיון שעתיים לפני קיומו ולהתחמק מפניות – זה לא מעיד על אומץ ציבורי

 

פנינו לקליש בכל דרך אפשרית, אך היא בחרה להסתתר מאחורי היועץ התל אביבי שלה. האם זו דוגמא למנהיגות? כנראה שלא.

קליש קובלת לא אחת על אופי הסיקור של כמה מכלי התקשורת המקומיים. על אתר "ניוז חיפה קריות" מעולם לא אמרה מילה רעה. נהפוך הוא. אם כך – מדוע היא מסרבת להתראיין בו?

בעוד פחות מחודשיים נלך כולנו לקלפיות. הכרעה גורלית ניצבת בפתחנו. מי יוביל את העיר בחמש השנים הבאות. מנהיג צריך לדעת גם לענות על שאלות קשות ולפעול בהוגנות מול הציבור ומול השופר של התושבים. לא כך נהגה במקרה הזה קליש וזה מצער מאוד.

שאלה נוספת שיש לשאול: האם קליש היא בובה על חוט שמי שמחליטים החלטות בשמה הם "יועציה"? האם אין לה דעה עצמאית ויכולת לקבל החלטות ולעמוד מאחוריהן? לשיקולכם, חיפאים יקרים.

ובנימה אישית, כמי שליוותה מספר מערכות בחירות מוניציפאליות ומאות מועמדים, מעולם לא נתקלתי במועמד שמתמודד על ראשות עירייה הבוחר להסתתר, והשאלה הנשאלת היא האם רב הנסתר על הגלוי?

מה שבטוח, גישה שכזו אינה ראויה בלשון המעטה מאדם המתמודד לראשות עיר ובפרט שאותו מועמד דורש שתושבי העיר יצביעו עבורו רק בהתבסס על פליירים, תמונות מרוטשות, פוסטים בפייסבוק וסלוגנים שכנראה העומדת מאחוריהם אינה זו המתמודדת על ראשות העיר, אחרת לא היתה נמנעת מלהתייצב גם מול מצלמת הוידאו, ואף היתה עושה זאת בשמחה, ללא מורא וללא משוא פנים, כמתבקש.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות