הותר לפרסום: נעצרו שני חשודים בחיסול בקריית ים

המשטרה עצרה שני חשודים ברצח מאור בן חיים בבית קפה בחוף ימית, לפני כחודש. לפי החשד, סכסוך בין אחיו של הנרצח לבין צעיר מהקריות הוא שהוביל לרצח
 

היום הותר לפרסום כי המשטרה עצרה שני חשודים בתיק הרצח של מאור בן חיים (28) מקריית ים, שנרצח לפני כחודש בבית קפה בחוף "ימית".

החשודים הם תושבי הקריות, מאור כהנא ואריאל ורדיניאן, שניהם בני 28.

הרצח אירע בתאריך 1.8 בשעות הערב המוקדמות. לבית הקפה בחוף ימית שבקריית ים הגיעו שני רוכבי אופנוע ואחד מהם פתח באש חיה לעבר בן חיים. צוות טיפול נמרץ של מד"א מרחב כרמל הוזעק לזירת האירוע וביצע בבן חיים פעולות החייאה נמרצות. הוא הובהל במצב אנוש לבית החולים רמב"ם אולם שם נקבע מותו.

זירת האירוע. צילום: דוברות איחוד הצלה

על פי החשד, בן חיים ז"ל נורה על רקע סכסוך שפרץ בכלל בין אחיו לבין תושב אחר בקריות וחבורתו, סכסוך אשר המנוח לא היה קשור אליו. "במועד האירוע הגיעו על פי החשד אל המסעדה בה ישב המנוח, שני החשודים במעורבות ברצח – מאור כהנא ואריאל ורדיניאן (בני 28) כשהם רכובים על גבי אופנוע ולאחר שאחד החשודים ירה למוות במנוח, נמלטו השניים מהמקום בנסיעה", אמרו היום במשטרה. עוד מסרו כי החשודים נעצרו זמן קצר לאחר הרצח, "לאחר איתור האמצעים ששימשו אותם בביצוע הרצח, לרבות האופנוע ופריטי הלבוש, מהם הופקו הממצאים הקושרים אותם לעבירות המיוחסות להם" כך נמסר.

אתמול הוגשה הצהרת תובע ומעצר החשודים הוארך בבית המשפט המחוזי בחיפה. התובע המשטרתי הצהיר כי כבר בימים הקרובים במהלך ימי המעצר של השניים, יוגש נגדם כתב אישום בגין רצח, על ידי פרקליטות מחוז חיפה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות