קשר משפחתי

חיים צורי, המדור לקרובי משפחה: בזכות חיים צורי ראש העיר קריית מוצקין, שני אנשים גילו שהם קרובי משפחה!
במסגרת הרמת כוסית לשנה החדשה של העמותה לקידום הספורט בקריית מוצקין בירך ראש העיר, חיים צורי את צוות עובדי העמותה בראשות המנכ"ל, אברי מונצ'ר והיו"ר איציק ששון. "אתם חבורה של ווינרים. ההישגים שלכם בשלוש וחצי השנים האחרונות שמים את קרנה של קריית מוצקין על המפה".

צורי ששוחח עם המאמנים הבכירים והבינלאומיים של הספורט המוצקינאי: ארז פפו בכדוריד, אייל טרטצקי בכדורגל, עידו קוז'יקרו בכדורסל וגיורא אנטמן כמאמן שוערים, הצליח ליצור שיח מעניין בין אנטמן הגדול לקוסיקרו הענק, שני גיבורי ספורט של נבחרות ישראל בכדורגל וכדורסל ובשיחה התברר כי לשניים יש קשר משפחתי!

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

צורי, שהתרשם מההישגים של הספורט המוצקינאי בשנים האחרונות ומבורסת השמות הנוצצת של המאמנים הכי טובים, עזר לאנטמן וקוזיקרו למצוא את הקשר המשפחתי.

גיורא אנטמן סיפר השבוע ל"ניוז חיפה קריות" על הקשר המשפחתי: "אמא של עידו הייתה בעבר אנטמן. אבא שלי הוא אנטמן. השורשים שלנו הם מאותה עיר בפולין. יש שם קרבה כנראה של בני דודים מאחד הצדדים".

ראש העיר חיים צורי: "אני שמח שבעקבות הפעילות המשותפת בקריית מוצקין בה אנטמן וקוז'יקרו מסייעים בהכשרת הדור הבא של הספורטאים הצעירים, הם מצאו גם את הקונקשן המשפחתי. זה מקסים בעיני ואני גאה שהם חדורי מוטיבציה לעשייה מבורכת לטובת הקהילה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה