צפו: איך איתרה המשטרה אופנוען נמלט שהשתולל אתמול על גלגל אחד באיזור? (וידאו)

על גלגל אחד, בנסיעה פרועה ובלי קסדה. אזרחים מודאגים דיווחו למשטרה כי נהג אופנוע משתולל ליד בית ספר בשפרעם. איך הוא אותר?  
 

המשטרה עצרה נער שהשתולל על אופנוע וסיכן תושבים ותלמידי בית ספר.

אתמול (רביעי) בשעות הבוקר התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על רוכב אופנוע משתולל בשפרעם, סמוך לבית ספר ואשכול פיס, רוכב במהירות גבוהה מאוד, מרים האופנוע על גלגל אחד ונוסע ללא קסדה. האופנוען המשתולל סיכן עוברי אורח וגם את עצמו ואזרחים מודאגים התקשרו לדווח עליו למשטרה.

השוטרים הוקפצו מיד למקום אבל הרוכב כבר נמלט מהזירה. בשיתוף פעולה עם מוקד עיר ללא אלימות אותרו תצלומים של הרוכב במצלמות הפזורות בעיר ובאמצעים טכנולוגיים בוצעה הגדלה של תמונת הרוכב ושל האופנוע.

 

הנער המשתולל, אתמול

השוטרים הצליחו לאתר את האופנוע וגררו והעבירו אותו כמוצג לתחנת המשטרה. לאחר חקירה מקצועית הם גילו את זהות הנהג והגיעו לביתו אולם גם משם הוא הצליח להימלט. בהמשך היום הגיע הנער עם הוריו לתחנת המשטרה והסגיר את עצמו.

במהלך החקירה התברר שהנער אינו מחזיק ברישיון לאופנוע וגם בעל האופנוע אותר ונחקר בגין מתן האופנוע לאדם אחר, ללא רישיון. האופנוע יישאר בידי המשטרה עד גמר החקירה.

צפו 

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל מברכת על הפנייה המהירה למוקד 100 והיא תמשיך לפעול כנגד כל נהיגה מסוכנת ופורעת חוק, המעמידה בסכנה מוחשית עוברי אורח – הולכי רגל ונהגים, כמו גם את הרוכב עצמו".

 

צילום מתוך מצלמות האבטחה. באדיבות דוברות המשטרה

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות