כ- 750 יו"רים וחברי ועדים בהרמת כוסית של ההסתדרות במרחב חיפה

אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות החדשה בישראל: "משה מזרחי הביא שינוי חיובי וחיוני להסתדרות במרחב חיפה"
 

כ- 750 יושבי ראש וחברי ועדי עובדים השתתפו השבוע באירוע הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה באולמי הנסיכה, שערכה ההסתדרות החדשה במרחב חיפה בראשות משה מזרחי.

אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות החדשה שפע מחמאות למשה מזרחי על תפקודו כיו"ר מרחב חיפה "משה מזרחי הביא איתו שינוי חיובי וחיוני למרחב חיפה בפרט ולהסתדרות החדשה בכלל. ההחלטה לשכנע את מזרחי להתמודד לתפקיד הוכחה כנכונה. משה מזרחי מסמל מעל הכל את הפנים החברתיות של ההסתדרות. זהו ההיבט החשוב ביותר של ההסתדרות כתנועה חברתית התומכת בעובד החלש".

הנהלת ההסתדרות בראשות מזרחי הרמת כוסית מלאת עוצמה תמונה :אלון ישראל

אבי יחזקאל, יו"ר אגף מרחבים וחבר הנהגת ההסתדרות החדשה בירך את הנוכחים וציין לשבח את עבודת ההסתדרות במרחב חיפה בראשות משה מזרחי "מאז כניסתו של משה לתפקיד, מרחב חיפה הוא מהמובילים בגיוס חברים חדשים להסתדרות. מרחב חיפה הינו מהמובילים היום בארץ בגודלו ובאיכות פעילותו".

באירוע הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה של ההסתדרות במרחב חיפה, אותו הנחה יעקב גבאי, ממלא מקום יו"ר מנהל וכוח אדם ועוזר יו"ר המרחב, השתתפו יושבי ראש וחברי הוועדים במרחב חיפה וגמלאים תצלום:אלון ישראל

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה נראה כמו חתן השמחה באירוע. הוא זכה לחיבוקים ונשיקות ממאות המשתתפים באירוע, כאות הוקרה לפעילותו הנמרצת ולשינויים שחלו בעבודת ההסתדרות בשנה האחרונה מאז שנבחר לתפקיד. מזרחי עלה לבמה כשהוא שר והתקבל במחיאות כפיים רמות של הנוכחים, זאת כהוכחה לתמיכה הרחבה לה זוכים מזרחי וניסנקורן. "אני נדהם ומודה על התמיכה הרבה לה אני זוכה מידי יום מיו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ומיו"ר מרחבים בהסתדרות אבי יחזקאל. התמיכה הזו מתורגמת ליכולת לפעול למען חברי ההסתדרות במרחב חיפה, למען שיפור תנאי העובדים, למען כולנו. אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מעובדי ההסתדרות במרחב חיפה, על עבודתם הנאמנה והמסורה כל השנה. אני רוצה לאחל לכל אחד מהנוכחים באירוע, יו"רים וחברי ועדים, שנמשיך גם השנה להיות שגרירים טובים ונאמנים של ציבור העובדים שבחר בנו וסומך עלינו שנעשה בשבילו את הכי טוב שאפשר".

"אני נדהם ומודה על התמיכה הרבה לה אני זוכה מידי יום מיו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ,מזרחי וניסנקרואן צילום :אלון ישראל

אלי דוקורסקי, ראש העיר קריית ביאליק שנכח באירוע זכה לקבל ברכות רבות, בשל העובדה שדאג לצרף להסתדרות החדשה את כל עובדי רשת המתנ"סים בעירו והנהיג הסכם קיבוצי ברשת המתנ"סים. דוקורסקי, שבירך בשם ראשי הרשויות במרחב חיפה אמר "אני קורא לכל חברי ראשי הערים והרשויות המקומיות והאזוריות ללכת בעקבותיי, לצרף את כל העובדים כחברי הסתדרות ובכך להוכיח להם שהם חשובים לנו".

דוקורסקי וטרגן הגיעו להרמת כוסית דוקורסקי זכה לקבל ברכות רבות, בשל העובדה שדאג לצרף להסתדרות החדשה את כל עובדי רשת המתנ"סים בעירו והנהיג הסכם קיבוצי ברשת המתנ"סים.

באירוע הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה של ההסתדרות במרחב חיפה, אותו הנחה יעקב גבאי, ממלא מקום יו"ר מנהל וכוח אדם ועוזר יו"ר המרחב, השתתפו יושבי ראש וחברי הוועדים במרחב חיפה וגמלאים. בלטו בנוכחותם יוסי ברבי יו"ר ארגון עובדי קבלן וכח אדם וחבר הנהגת ההסתדרות, הרב דוד אבוחצירא מהרבנות הראשית בחיפה, סמי חלבי יו"ר ההסתדרות בדלית אל כרמל ועוספייה, ליאור טרגן מנכ"ל עיריית קרית ביאליק וחבר הנהגת ההסתדרות, יצחק בלס יו"ר האגף לאיגוד מקצועי וסגן יו"ר המרחב, תמי ברק יו"ר נעמת במרחב חיפה, גילה אדרעי יו"ר ועד ארצי של רכבת ישראל שבירכה בשם ראשי וחברי הוועדים, ירון מזוז סגן השר להגנת הסביבה, חברי מזכירות המרחב וחברי הנהגת ההסתדרות.

ההחלטה לשכנע את מזרחי להתמודד לתפקיד הוכחה כנכונה.  מזרחי מסמל  את הפנים החברתיות של ההסתדרות ניסנקורן,תצלום :אלון ישראל

בסיום דבריו ביקש משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה לשבח ולהודות למארגני האירוע המוצלח – דני חפץ, יעקב גבאי, לימור כהן שמר ויפה לאור. מזרחי בירך את משתתפי האירוע ואת כל העובדים וחברי ההסתדרות במרחב חיפה ואיחל להם שנה טובה ומוצלחת והמון בריאות.

צפו בסיקור מתוך הרמת הכוסית 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה