החברות גב-ים ורסקו החלו בשיווק דירות הפנטהאוז בפרויקט "רמת הנשיא"

הפנטהאוז משתרע על שתי הקומות האחרונות של הבניין, בעל מרפסות של 130 מ"ר, המעניקות נוף מלא לכיוון מערב ומזרח, יחידת הורים מפוארת שכוללת שירותים, חדרי ארונות וחדר עבודה, קומה נפרדת לחדרי הילדים עם פינת משפחה מרווחת, מרפסות נפרדות לקומה העליונה והתחתונה למגוון שימושים, וכמובן נוף עוצר נשימה של הים

חברות גב-ים ורסקו החלו בשיווק דירות הפנטהאוז בפרויקט "רמת הנשיא"
הפנטהאוז משתרע על שתי הקומות האחרונות של הבניין, והוא בעל מרפסות של 130 מ"ר, המעניקות נוף מלא לכיוון מערב ומזרח, יחידת הורים מפוארת שכוללת שירותים, חדרי ארונות וחדר עבודה, קומה נפרדת לחדרי הילדים עם פינת משפחה מרווחת, מרפסות נפרדות לקומה העליונה והתחתונה למגוון שימושים, וכמובן נוף עוצר נשימה של הים.

צילום יחצ

צילום יחצ

הפנטהאוז עוצב ע"י אדריכלית הבית של הפרויקט, תמי רטיג. בנוסף, יועמדו למכירה הפנטהאוזים בבניינים 4-7 במגוון גדלים, החל מ- 175 מ"ר עם מרפסות בשטח של 90 מ"ר לכיוון הים, ועד פנטהאוז ענק בשטח של 210 מ"ר עם מרפסות בשטח של 130 מ"ר .

רמת הנשיא היא השכונה הראשונה בחיפה המתוכננת ומוקמת כשכונה שלמה – יוקמו בה כ- 18 מגדלי מגורים בני 9-22 קומות, באיכויות ומפרטי בניה גבוהים, מהטובים בארץ. השכונה כוללת פארק מרכזי ושטחים ירוקים נרחבים. בנוסף, הוקם בשכונה ונפתח מרכז מסחרי, אשר העוגנים המרכזיים בו הם שופרסל ,סופרפארם, קופת חולים מכבי, שירותי בריאות כללית, ועוד. כן כולל המרכז סניף של רשת בורגרים, בית קפה וכיו"ב. בימים אלה נמשך שיווק השטחים המסחריים הנוספים. כמו כן, קיימים בשכונה מגרשים המיועדים להקמת מוסדות ציבור כגון בית ספר, גני ילדים ומעונות יום, שיוקמו ע"י עיריית חיפה. גני הילדים כבר החלו לפעול בספטמבר 2014. מעונות היום ובית הספר היסודי החדיש כבר בהליכי תכנון והקמה.

רוב הרוכשים בשכונה הינם תושבי חיפה, זוגות צעירים ומשפחות צעירות משפרות דיור, העוסקים במקצועות חופשיים, מתוכם היי-טקיסטים רבים (מרכז המכירות ממוקם בפארק ההיי-טק והעסקים מתם, אשר בבעלות ובניהול חברת גב-ים, מיזמי הפרויקט).


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים