דיקנית הסטודנטים באקדמית גורדון

מרב מדמוני אזולאי מונתה לדיקנית הסטודנטים במכללה האקדמית גורדון
 

מרב מדמוני- אזולאי, מונתה לתפקיד דיקנית הסטודנטים במכללה האקדמית גורדון, ותחליף את יפעת רוטנברג- תדמור שמונתה להיות ראש החוג לחינוך מיוחד באקדמית גורדון. מרב בעלת תואר שלישי (PhD) מאוניברסיטת חיפה. כמו כן, היא מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת ויועצת חינוכית.

יחידת הדיקנאט אמונה על טיפול ברווחת הפרט ועל מתן שירותים לסטודנטים, דוגמת מתן אוזן קשבת וטיפול ראשוני בפניות הסטודנטים, סיוע בקשיים כלכליים, אקדמאיים ואישיים של סטודנטים, תיווך בין גורמים אקדמאיים ומנהליים של המכללה ועם גורמים מחוצה לה במטרה לסייע ובכלל זה מלגות וקרנות תמיכה שונות. דיקנית הסטודנטים משמשת "נציב קבילות" הסטודנטים ופועלת בשיתוף עם אגודת הסטודנטים ומייצגת את קולם מול הגורמים השונים במוסד. כמו כן, הדיקנית ממונה גם על מניעת הטרדה מינית וכן מכהנת כיו"ר וועדת התאמות חריגות בדרכי הבחנות.

לדברי מרב מדמוני- אזולאי: "אני רואה את יחידת הדיקנאט ממשיכה בפועלה למען הסטודנטים ואנשי הסגל הן האקדמי והן המנהלי מתוך ראייה רב תרבותית, מרחיבה את זירות פעילותה במערך התמיכה לסטודנטים ובכלל זה פיתוח וביסוס מרכז אבחונים, מתן שירותי אסטרטגיות למידה לסטודנטים מתקשים, הנחיית סדנאות בתחום סגנונות למידה וחרדת בחינות ומתן הכוונה מקצועית. בנוסף, נפעל לפיתוח מרחבי הנגשה לציבור סטודנטים בעלי צרכים מיוחדים הלומדים במכללה.
ככלל, אני סבורה שיחידה זו ממטרתה לייצג הן את הסטודנטים מבית והן את המכללה מול יחידות מקבילות במוסדות אחרים".

פרופ' טלר, נשיא האקדמית גורדון בירך את מרב לרגל מינוייה החדש ואמר: "אני שמח לצרף לשורותינו אשת אקדמיה מהשורה הראשונה. אני בטוח שהיא תעשה את תפקידה על הצד הטוב ביותר".

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך