"חיה על העיר הזו"

ענת וורמברנד שובצה במקום 4 ברשימת סיעת "חי" למועצת העיר, בראשותו של ראש העיר, אלי דוקורסקי


 

יו"ר רשימת חי למועצת עיריית קרית ביאליק וראש העיר אלי דוקורסקי, הודיע השבוע לענת וורמברנד (40), תושבת גבעת הרקפות על כך ששובצה במקום הרביעי ברשימת "חי" למועצת העיר, בבחירות שתתקיימנה ב-30 באוקטובר.

וורמברנד נשואה + 3 בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, עובדת ככלכלנית פרויקטים בחברה העוסקת בתחום הביטחוני ובוגרת אורט קרית ביאליק.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, "אני משוכנע ביכולתה של ענת וורמברנד לתרום לעשייה של סיעת חי למען התושבים במועצת העיר". וורמברנד: "זה כבוד גדול עבורי להצטרף לנבחרת המנצחת של אלי דוקורסקי, שמנהיגה את קריית ביאליק להצלחה".

 

ענת וומברנד עם ראש העיר, אלי דוקורסקי. צילום עצמי

 

וורמברנד פעילה חברתית וציבורית בקהילה במשך שנים רבות. בשנים האחרונות היא משמשת כחברה בוועד המוסדי של אורט קרית ביאליק. ובוועד בית הספר רקפות. בעבר שימשה  כיו"ר וועד ההורים של חטיבת הביניים "אפק".

מזה 5 שנים היא מכהנת כחברת מועצת נשים ומובילה ושותפה למיזמים ופרויקטים למען כל שכבות האוכלוסייה בעיר. כמו כן היא מתנדבת בעמותות שונות בעיר. בשנה האחרונה הצטרפה למעגל נשים קריות הפועל גם הוא למען כלל הקהילה בכל הגילאים.

וורמברנד: "קרית ביאליק תמשיך להיות פנינת הקריות. אני פונה אליכם ב-30.10.18 להצביע לאלי דוקורסקי לראשות העיר ולסיעת ״חי״ בראשותו למועצת העיר. גם אני חיה על העיר הזו", אמרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי