שר הבינוי והשיכון הגיע לביקור בקריית ביאליק

ראש העיר, אלי דוקורסקי, אירח ביום חמישי את שר הבינוי והשיכון, יואב גלנט. היכן סיירו השניים ועל מה שוחחו?
ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, אירח ביום חמישי האחרון את שר הבינוי והשיכון, יואב גלנט.

הביקור החל בסיור בפארק אריאל שרון החדש, שהוקם רק לאחרונה בשכונת צור שלום בעלות של כ- 15 מיליון שקלים. במהלך הביקור ביקש דוקורסקי לצרף את שכונת צור שלום לפרויקט שיקום והתחדשות השכונות, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט החברתי.

בהתאם להחלטת הממשלה נמנית שכונת צור שלום עם שכונות הפריפריה בתחום אחריות המשרד לפיתוח הנגב והגליל. בעבר נכללה השכונה בפרויקט שיקום שכונו  כשכונה הקולטת עלייה. השכונה מתאפיינת בריבוי בתי השיכון הציבורי, שחצרותיהם סובלים מהזנחה. לכן ביקשה הרשות את עזרת המשרד וחברת "עמיגור" לבצע תוכנית לשיפוץ החצרות.

 

בתמונה: השר, יואב גלנט עם ראש העיר, אלי דוקורסקי במהלך הסיור ביום חמישי. צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

עוד ביקש דוקורסקי להוסיף 40 יחידות דיור ציבורי בבניה מעל מבנה הדיור המוגן של חברת ״עמיגור״, ברחוב ברנר, על ידי חיזוק המבנה נגד רעידות אדמה והפעלת תמ"א 38. הדבר יוסיף פתרונות דיור נוספים בקריית ביאליק לזכאי הדיור הציבורי ולאזרחים וותיקים.

דוקורסקי הודה לשר גלנט על ביקורו והביע את הערכתו העמוקה. השר מצידו שיבח את החלטת העירייה להקים את פארק "אריאל שרון" באזור הדיור הציבורי ובשכונה הקולטת עליה והבטיח לפעול לקידום הבקשות:

"שמחתי לראות עיר שהיא סמל ומופת להתנהלות נכונה, מצוינות בחינוך, פיתוח ויציבות כלכלית. כל זאת בזכות העומד בראשה, אלי דוקורסקי, איש נפלא עם חזון ואהבה גדולה לעיר. יישר כח", אמר השר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות