תכננתם נסיעה ברכבת ביום שישי? 

ברכבת ישראל מתנצלים: ביום שישי לא תהיינה רכבות בקטע שבין בנימינה לחיפה. רכבות מצפון תסיימנה את נסיעתן בתחנת חוף הכרמל ורכבות מדרום יגיעו רק עד בנימינה….. ומה הפיצוי אתם שואלים?
בשל עבודות לשדרוג ופיתוח המסילה באיזור עתלית, תופסק זמנית תנועת הרכבות במקטע בנימינה-חיפה חוף הכרמל, ביום שישי ה-21.9.18 החל משעה 00:01 (הלילה שבין חמישי לשישי) ועד לסיום השירות ביום שישי ה-21.9.18.

בשעות העבודות, רכבות מצפון תסיימנה את נסיעתן בתחנת חיפה חוף הכרמל, ורכבות מדרום תסיימנה את נסיעתן בתחנת בנימינה. תחנת עתלית תהיה סגורה.

משרד התחבורה יתגבר את קווי התחבורה הסדירים, ורכבת ישראל תפעיל שירות היסעים חינמי, בין תחנות חיפה חוף הכרמל לחדרה, בשני הכיוונים.

 


לרגל עבודות: רכבות מצפון תסיימנה את נסיעתן בתחנת חיפה חוף הכרמל, ורכבות מדרום תסיימנה את נסיעתן בתחנת בנימינה. צילום: דוברות רכבת ישראל

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק, ובאפליקציה.

מרכבת ישראל נמסר: "אנו מתנצלים בפני נוסעינו על אי הנוחות הזמנית ומודים על ההבנה והסבלנות".
להזכירכם – לקוחות בעלי כרטיס תקופתי (גמיש 7, גמיש 30) שהינם בתוקף במהלך ההפסקה הזמנית בקטע קו זה, ושאחת או יותר מהתחנות הסגורות נכללות בו, זכאים לפיצוי.

הפיצוי הינו הארכת תקופת תקופת כרטיס הנסיעה בהתאמה למספר הימים בהם כרטיס הנסיעה היה בתוקף ומקטע הנסיעה היה סגור. את הפיצוי יש להטעין במכונות האוטומטיות ובקופות עד יום לאחר תום תקופת הכרטיס.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות