המיל"ה האחרונה

טקס סיום פרויקט מיל"ה התקיים בקרית ביאליק במעמד מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל * ראש העירייה דוקורסקי על הפרויקט, בו פועלת המשטרה בשיתוף עם בני הנוער: "מיזם שהוא הפנים האמיתיות של המשטרה"

דוקורסקי. "במיל"ה מעניקים לבני הנוער כלים למיגור האלימות והעבריינות". צילום: עיריית ק. ביאליק

דוקורסקי. "במיל"ה מעניקים לבני הנוער כלים למיגור האלימות והעבריינות". צילום: עיריית ק. ביאליק

טקס מרגש נערך ביום שלישי שעבר באשכול הפיס קרית ביאליק לציון סיום פרויקט מיל"ה (משטרת ישראל למען הנוער), בו השתתפו 29 בני נוער תושבי הקריה.
מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, שלח ברכה מוקלטת ומצולמת ואמר למסיימי הפרויקט: "אתם מצטרפים היום ל-7,400 בוגרי ובוגרות מיל"ה בכל רחבי הארץ. הגעתם, הטמעתם, עמדתם בכל מפגשי התכנית, הצבתם לעצמכם יעד ועמדתם בו".
המפכ"ל שיבח את הנערים ואת השוטרים רס"מ אילת יודובניק,רס"ב סגל שמואל ואת פק"ד תאופיק אבו האני, אשר ליוו את הנערים בתכנית.
מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל בירך את מסיימי הפרויקט: "משטרת ישראל פועלת לא רק למען הקהילה אלא בשיתוף הקהילה. תוכנית מיל"ה היא דוגמא וסמל לאחריות וערבות הדדית. נמשיך לחזק את בני הנוער שרוצים לשפר את הישגיהם. המטרה שלנו היא שיהיו כמה שיותר נערים שייכנסו למעגל הנורמטיבי".
ראש העירייה אלי דוקורסקי: "פרויקט מיל"ה הוא הפנים האמתיות של המשטרה. יש לנו משטרה טובה וערכית שלצד העיסוק במניעת פשע מתפנה גם לעסוק במתן כלים לבני הנוער למיגור האלימות והעבריינות".
דוקורסקי פנה לבני הנוער ואמר: "אני מאמינים בכם וביכולתכם ליישם את מה שלמדתם בפרויקט". בהמשך הודה דוקורסקי לכל העוסקים במלאכה: למנהלת קידום נוער שרון שר וייס, למנהלת חט"ב אורט דפנה רעיה טובול ולמתנדבים ליאור יודובניק, מאמן קבוצת כדורגל הפועל קריית חיים ולשמעון לייבוביץ מ"מלכת הממתקים כפר סבא" שתרמו לטובת הפרויקט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק