פארק הספורט החדש בקרית חיים ייחנך בהפנינג "סוכות מהסרטים"! הכניסה חינם

מרתון סרטים מדובבים והופעה של ליאור נרקיס בהפנינג לחנוכת הפארק המוקם על 95 דונם בעלות של כ-25 מיליון שקלים. הכניסה חינם!
פארק הספורט החדש אותו הקימה עיריית חיפה במתחם שמאחורי בית נגלר, ייחנך בהפנינג "סוכות מהסרטים" בחוה"מ סוכות יום ד' 26.9 החל מהשעה 18:00. הכניסה חינם !

במרכז ההפנינג תיערך הופעה של ליאור נרקיס והוא ילווה בדוכני איפור, קעקועים, קישוטי שיער, מתחם סדנאות יצירה, קישוטי סוכה, קיר סלפי, קליעה למטרה, דוכני מזון ואמנות, להקות מקומיות ומופע להטוטי קרקס, די ג'יי אביהו פלס.

כמו כן יתקיים מפגש עם שחקני "הפועל חיפה" ויוקרנו הסרטים: 'הנסיך הקטן' ו'כמעט מפורסמת' (בכיכובן של נעה קירל וניב סולטן) בדיבוב לעברית.

פארק הספורט החדש. הדמיה באדיבות החברה הכלכלית חיפה

כ – 15 מיליון שקלים הושקעו עד כה בפארק המוקם בשלבים באמצעות החברה הכלכלית חיפה על שטח כולל של כ – 95 דונם. בשלב זה כולל הפארק מתחם מתקני כושר גופני מואר ומוצלל, שני מגרשי כדורגל הכוללים טריבונות לכ- 350 צופים, חדרי שירותים ומלתחות, חדרי שופטים, חדרי הנהלה ואחזקה. במגרשים המשמשים את אגודות הספורט דשא טבעי ומערכת תאורה המאפשרת פעילות גם בשעות החשיכה.

בנוסף, הוקמו כבר בפארק 4 מגרשי מיני-פיץ' (קט-רגל) מוארים בהם דשא סינטטי העומדים לשימוש הקהל הרחב מדי יום עד השעה 22:00.

 

שטח של 95 דונם והשקעה של 15 מיליון שקלים. פארק הספורט בקריית חיים. צילום באדיבות החברה הכלכלית

בשלבים הבאים שייחלו בחודשים הקרובים יוקמו בפארק 4 מגרשי טניס אשר יחליפו את 2 המגרשים הקיימים. כמו כן יוכשרו שבילי אופניים ושבילי הליכה  ומתחם פאמפטרק ובו מסלולים אתגריים לרוכבי אופניים. המגרשים הותאמו לקיום אירועי תרבות גדולים שיפתחו כאמור בהפנינג "סוכות מהסרטים".

לצד הפארק הוכשרו מגרשי חנייה ומערכת תאורה שהפכה את השטח שהיה חשוך בעבר לפארק שוקק חיים גם בשעות הערב.

הכניסה חופשית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות