איזה מהלך יקדם חבר הכנסת איציק שמולי לטובת הורים לילדים חולי סרטן?

עמותת ל"ב למען ילדים חולי סרטן, אירחה בשבוע שעבר את חבר הכנסת איציק שמולי בבית החולים "רות רפפורט" שברמב"ם: "חבר הכנסת שמולי הבטיח שיעשה הכל כדי לשפר את המצב אפילו בחקיקה"
ברנרד זיטוק, יו"ר עמותת ל"ב, העמותה למען ילדים חולי סרטן, מנהל הפרויקטים מוטי וגנר ומנהלת מועדון תורמי הזהב חנה וגנר, ערכו לחבר הכנסת איציק שמולי סיור במחלקה ההמטו-אונקולוגית ילדים בבית החולים "רות רפפורט" ש"בקריה הרפואית רמב"ם.

הצוות הציג בפניו את פעילות העמותה ויעדיה לעתיד, וכמו כן נפגש חבר הכנסת שמולי עם ילדים חולים, משפחותיהם, עם הצוות הרפואי ועם פרופ' מרים בן הרוש מנהלת בית החולים "רות רפפורט" והמחלקה ההמטו-אונקולוגית אשר סקרה בפניו את הפעילות הרפואית, מחקרים ונתונים סטטיסטיים. הועלה גם נושא הבעיות הסוציאליות הקשות איתם מתמודדים משפחות עם ילדים חולי סרטן.

אחת הבעיות העיקריות היא חוסר של ימי מחלה להורים העובדים בגין מחלת ילדם. הורים רבים נאלצים לעזוב את מקום פרנסתם.

חבר הכנסת שמולי הבטיח שיעשה הכל כדי לשפר את המצב אפילו בחקיקה, והביע את התרשמותו העזה מהפעילות הרבה והמגוונת של עמותת ל"ב למען רווחת הילדים החולים ובני משפחותיהם.

שמולי: "'אנשים טובים באמצע הדרך'. ברנרד זיטוק איבד את בתו ימית ממחלת הסרטן, מאז וביחד עם משפחת וגנר והרבה שותפים טובים החליטו להקדיש את חייהם בהתנדבות מלאה לטובת ילדי הצפון שחלו במחלה, כמו מלאכים טובים הם מגיעים מידי יום ומסייעים לילדים, ולמשפחות ולצוות הרפואי בעזרת עמותת ל"ב שהקימו, התאהבתי"

ברנרד מוטי וחנה הודו לחבר הכנסת שמולי על ביקורו ונכונותו לתמוך ולסייע לעמותה, ולממש את כל מטרותיה ויעדיה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם