"איך אפשר להאמין שבן זוגי הוא רוצח סדרתי?"

שרונה בן אור מגוללת את סיפורה הקשה על בן זוגה לשעבר שהתגלה כרוצח, ועל האינסטינקטים שלה שבזכותם היא בחיים: "איך אפשר בכלל להאמין שהאדם שאת חיה לצידו הוא רוצח סדרתי?"
פרשת "האלמן הכפול" היא פרשה שהרעישה את המדינה: לאחר חשיפה ראשונה בתכנית "עובדה" לפני מספר שנים, חקירת משטרה מסועפת ומשפט מתוקשר, נגזרו על הרוצח הסדרתי שמעון קופר שני מאסרי עולם במצטבר.

העדה המרכזית במשפט הייתה אשתו השנייה של קופר לשעבר וגרושתו בהווה, שרונה בן אור.

בזכות עדותה המטלטלת של בן אור, בית המשפט הכריע שקופר רצח את שתי נשותיו, הראשונה והשלישית, וגזר עליו שני מאסרי עולם.

שרדה את הרוצח. בן אור. תמונה מתוך פייסבוק

שרדה את הרוצח. בן אור. תמונה מתוך פייסבוק

ההרצאה "לחיות עם רוצח ולהישאר בחיים", היא הזדמנות להציץ אל חייה של בן אור לצד בעלה לשעבר, שמעון קופר. בהרצאה בן אור מספרת בגילוי לב על חייה בצל אלימות, על הנסיבות שהובילו לקשר עם קופר, על ההתאהבות והספקות שעלו עם הזמן עד הסוף המר.

"שמעון קופר רצח את שתי נשותיו, וגם אותי": עוד בהרצאה תחשוף בן אור את המקומות שהובילו אותה לחיים לצד אדם שהתגלה כרוצח, על הרגעים שבהם האני הפנימי שלה ניסה להזהיר אותה, אך שמעון ידע לשלוט ברגשותיה, ועל שנים של שתיקה שמסתיימות בכך שבן אור היא דמות מרכזית לתפיסתו וכליאתו של שמעון על רצח שתי נשותיו.

"אחרי שנים שבהן שתקתי מבושה ופחד, החלטתי להקשיב לתחושות הבטן שלי ולעזוב אותו. החיים חלפו לידי ואני צפיתי בהם מהצד מלאה בכאב, כעס ושתיקה על מה שחוויתי, על מי שהייתי. כי איך אפשר בכלל להאמין שהאדם שאני חיה לצידו הוא רוצח סדרתי?"

מגיעה למרכז פנורמה. בן אור. תמונה מתוך פייסבוק

מגיעה למרכז פנורמה. בן אור. תמונה מתוך פייסבוק

שרונה בן אור מגיעה עם הסיפור המצמרר שהסעיר את מדינת ישראל ביום שלישי, 9.10 בשעה 17:00 במרכז פנורמה.

הכניסה חופשית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה