מנהלת חדשה למרפאת כללית בטירת כרמל

מטופלי כללית במרפאת טירת כרמל שמחו לפגוש את המנהלת הצעירה והמוצלחת
 

מטופלי כללית במרפאת טירת הכרמל  שמחים לפגוש את המנהלת הצעירה והמוצלחת שנכנסה לניהול המרפאה, במקומו של ד"ר מוסא זובידאת אשר עבר לנהל את מרפאת דלית אל כרמל.

ד"ר מנחם צמח, אם לשלושה, הינה מצטיינת סדרתית:

היא סיימה בהצטיינות לימודי רפואה בטכניון, לאחר מכן היתה סטאג'רית מצטיינת בבית חולים בני ציון. התמחתה במחלקה לרפואת משפחה בפקולטה לרפואה בטכניון, המשותפת לכללית. עבדה כרופאת משפחה במרפאת כללית ביוקנעם עמק השלום ועתה קודמה לניהול המרפאה בטירת הכרמל.

במקביל לתפקידה במרפאה, היא מרכזת את לימודי ההמשך בטכניון למתמחים ברפואת המשפחה ומלמדת במסגרת התכנית וכי, מדריכה סטודנטים לרפואה ומתמחים ברפואת המשפחה.

 

ד"ר גלית מנחם צמח. צילום: דוברות כללית

בעבורה, היא מדגישה, רפואת המשפחה היא תחום מרתק המאפשר מתן טיפול כוללני ומתמשך ולאורך זמן, תוך היכרות מעמיקה עם המטופל ומשפחתו בשלבי החיים השונים.

המרפאה בטירת כרמל בניהולה של מנחם צמח מעניקה שירות לכ- 5000 מבוטחי כללית, על ידי צוות הכולל: 5 רופאי משפחה, וכן רפואה יועצת הכוללת פסיכיאטר ונפרולוג, 3 אחיות בניהולה של מיכל פרל, 3 רוקחים בניהולה של אינאס פרחאת ו-3 עובדות מינהל בניהול סוזי דניאלי.

בנוסף, מסייעים במרפאה מספר מתנדבים מסורים. כמו כן, ניתן בה ייעוץ על ידי דיאטנית קלינית והמרפאה כוללת גם מכון הדמיה לבצוע בדיקות רנטגן ומרפאת שיניים של כללית סמייל. כך שמבוטחי כללית מקבלים תחת קורת גג אחת שירותי רפואה מגוונים ואיכותיים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות