"רמי ואני התחלנו לדבר על ילדים"

נטע אלחמיסטר חושפת סודות על סט הצילומים: מדוע היא טסה לניו יורק, איזו מסיבת רווקות היא מתכננת ומה היא חושבת על הריון?
 

הדוגמנית ואושיית הרשת מחיפה נטע אלחמיסטר חוזרת לשגרה: לאחר חופשת החג הגיעה אמש בשעות הבוקר המוקדמות לסט הצילומים לקמפיין חורף 2019 של רשת משקפי השמש והראייה אירוקה, זו עונה שניה ברציפות.

על סט הצילומים, שהתמקדו הפעם במשקפי ראייה, הופתעה נטע לגלות כי מי שיצלם אותה לא יהיה צלם אופנה ידוע כפי שהיא רגילה אלא רובוטים! על החוויה הייחודית סיפרה נטע: "אני מאוד אוהבת להיות חדשנית וראשונית בדברים שאני עושה. הטכנולוגיה החדשה מראה על קדמה, ואני אוהבת להיות הראשונה שמתנסה בזה בארץ. זה מהיר, זורם וזה עוד שלב בהתקדמות של העולם הוירטואלי שממנו אני באה."

הפעם צילמו אותה רובוטים. תמונה: יחסי ציבור

אלחמיסטר החלה את דרכה ברשתות החברתיות וכיום מונה האינסטגרם שלה מעל ל-1.3 מיליון עוקבים, בעתיד הקרוב מאוד היא מתכוונת להתפתח גם מעבר לים, ועם תום הצילומים היא תטוס בפעם הראשונה בחייה לארצות הברית לסדרת צילומים ופגישות עבודה, שהן כרגע סוד כמוס.

אלחמיסטר גם מתכננת מסיבת רווקות ומסיבת טרום חתונה שלא יישכחו! (החתונה שלה ושל רמי גרשון ביוני). היא באופן אישי תעצב ליין של בגדי ים לכל האורחות בחתונה ותצייד אותן במשקפי שמש אירוקה ולעצמה מעצבת לא פחות מ-5 (!) בגדי ים שתחליף במהלך האירוע.

מארגנת מסיבת רווקות בלתי נשכחת, וכבר חושבת על ילדים. אלחמיסטר. תמונה: אינסטגרם

ולא רק זה: מסתבר כי היא ורמי החלו לדבר על הריון וילדים "רמי ואני התחלנו לדבר בנושא. רמי מאוד רוצה ואני עכשיו בשיאי מבחינת קריירה, לכן חושבת שאחכה עם זה מעט כי כשיהיו ילדים באופן טבעי הפוקוס יעבור יותר למשפחה". בסודי סודות נטע גילתה כי  הדיבורים על הריון עושים לה חשק לעצב בגדי ים להריוניות ולילדים וזה כנראה יהיה הדבר הבא. "רמי מנסה לדחוף אותי לכיוון הרחבת המשפחה וכל הזמן זורק לי איזה יפה אני אהיה בהריון בבגד ים.".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם