אריה טל: "קורא להורים לשלוח את ילדיהם לבית הספר מחר"

ועדי ההורים בטירת כרמל הודיעו כי בשל ליקויים שטרם תוקנו בכמה בתי ספר, הם מתכוונים להשבית מחר את הלימודים. בעירייה טוענים כי איומי השביתה נובעים ממניעים פוליטיים

 

ועדי ההורים בטירת כרמל מאיימים להשבית מחר (שישי) את הלימודים בבתי הספר בעיר. ההורים טוענים כי ישנם ליקויים שטרם טופלו בכמה בתי ספר וכי אין בכוונתם לשלוח מחר את הילדים ללימודים. מדובר בכ-3,000 תלמידים בעיר.

ראש העיר אריה טל טוען כי מדובר בשביתה ממניעים פוליטיים ומבקש מההורים לשלוח את ילדיהם מחר לבתי הספר. גם שלומי דהן, מנהל מחלקת החינוך בעיריית טירת כרמל אמר הערב כי מדובר בשביתה שאינה מוצדקת.

 

קורא להורים לשלוח את הילדים לבית הספר. ראש העיר, אריה טל

 

דהן סיפר כי במהלך הקיץ האחרון וגם בחופשת סוכות, השקיעה העירייה כשבעה מליון שקלים בשיפוץ חצרות גני הילדים, בשיפוץ בתי הספר הוותיקים לצד סיום בניית בית הספר היסודי אבנר וכי מרבית העבודות במרבית בתי הספר, הסתיימו.

 

בעירייה טוענים כי איום השביתה אינו מוצדק. צילום אילוסטרציה

 

דהן: "לצערנו לא כל עבודות השיפוץ והתשתיות הסתיימו, בהן עבודות כמו רשתות הצללה באבנר או חדר המורים בבית הספר דגניה וחלק מהעבודות באולמות הספורט. עבודות אלו יסתיימו בשבועות הקרובים בהתאם למועד אספקת הציוד הנלווה על ידי החברות שמהן הוזמן הציוד. כ 95% מהעבודות הסתיימו וחשוב לנו להדגיש שנושא בטיחות התלמידים נבדק וטופל והעבודות ממשיכות בהפרדה משטחי הפעילות של התלמידים או לחילופין בשעות אחר הצהרים כך שלימודים יתקיימו כסדרם בכל הגנים ובתי הספר וגם בצהרוני העיר בצורה סדירה".

עוד הוסיף דהן ואמר כי "הבחירה של ועד ההורים המרכזי בעיר טירת כרמל להשבית מחר את כלל בתי הספר כולל כאלו שכל עבודות השיפוץ הסתיימו בהם (!) נראית לא עניינית ולא מידתית, במיוחד שאין קושי להפעיל את מערכת החינוך ללא סיום העבודות ושכלל העבודות יסתיימו במהלך החודש הקרוב! מצער מאוד שהורים שנוהגים להתלונן על שביתות של מערכת החינוך בוחרים להשבית את הלימודים ללא סיבה מוצדקת ולפגוע בתלמידים ובעשייה החינוכית".

 

כ 95% מהעבודות הסתיימו. צילום: אילוסטרציה

ראש עיריית טירת כרמל, אריה טל העביר הערב מסר להורים ואמר: "הורים יקרים, מחר מערכת החינוך בעיר תפעל כסדרה ובאופן מלא המורים מצפים לתלמידים בשמחה אני קורא לכולם לשלוח את ילדנו היקרים לבתי הספר ולא להיגרר למשחק פוליטי מכוער אותו מובילים הוועדים שיודעים שכל המעט ליקויים מטופלים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות