צפו: עירוני עזריאלי קריית אתא פותחת עונה

קבוצת הכדורסל 'עירוני עזריאלי קריית אתא' פותחת את העונה הרגל ימין: במשחק גמר גביע הליגה הלאומית ניצחה הקבוצה וזכתה בגביע הליגה! אמש נערך בקניון הפנינג לשחקנים הצעירים ולהורים
אמש התקיים הפנינג פתיחת העונה של קבוצת הכדורסל 'עירוני עזריאלי קריית אתא': קניון עזריאלי קריית אתא הוא נותן החסות של הקבוצה מזה שלוש שנים. במשחק גמר גביע הליגה הלאומית שהתקיים בשבוע שעבר ברעננה, ניצחה עירוני עזריאלי קריית אתא בתוצאה 97-93 וזכתה בגביע הליגה!

אמש נערך בקניון הפנינג לשחקנים הצעירים ולהורים, בו הוצגה הקבוצה הבוגרת, התקיימה תחרות קליעות כדורים לסל, וחולקו כדורים ומנויים.

צפו:

 

מיטל מנהלת השיווק של קניון עזריאלי קריית אתא: "זו השנה שלישית נותנים חסות לעירוני עזריאלי קרית אתא. אנחנו רואים בכך עזרה לקהילה, לקבוצה שהגיעה מהפריפריה לנסות לחזק ולהגיע להישגים חדשים, ולהיות חלק מההצלחה שלהם".

שרון אברהמי, מאמן הקבוצה: "עזריאלי מלווה אותנו כמה שנים, תומך, יש כאן קשר שלדעתי יותר חשוב מניצחונות והפסדים. זהו חיבור של הקהילה לקבוצה ולעזריאלי. אנחנו מאוד שמחים על החיבור הזה שמאוד עוזר לקבוצה".

סיוון ממן, מנכ"לית קניון עזריאלי קריית אתא: "בחודשים הקרובים אנחנו נהיה עדים להמון שינויים בקניון. ייפתח כאן סניף של 'באלאנס', שזהו חדר כושר אחד מהיפים בארץ עם מכשור מתקדם. תהיה כניסה של רשתות חדשות וגדולות, הניו פארם מתרחב ועוד מספר לא מעט של שינויים שאנחנו עוד מנועים מלספר עליהם. הלקוחות שלנו ייהנו, ואנחנו נמשיך לשתף פעולה עם העיר בכלל, ועם קבוצת הכדורסל בפרט".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם