תעזבו את שירי מימון בשקט

הרשת גועשת ורועשת: שירי מימון כיכבה בברודווי "רק" לשבועיים. ואני שואלת: מה זה משנה?
 

כולנו "הוכינו תדהמה" כאשר נחשף בתקשורת כי שירי מימון לא באמת תאייש את התפקיד הראשי במחזמר 'שיקגו' בברודווי ותזכה בפרס טוני, אלא שהיא כיכבה בו כשבועיים בלבד כחלק מקידום המופע בארץ הקודש, ומשיכת הקהל לתאטראות בישראל כאשר המחזמר יגיע לארץ.

עכשיו תרשו לי לצטט את הזמרת האהובה עליי, פינק, SO WHAT??

"רק לשבועיים". תמונה מתוך אינסטגרם שירי מימון

"רק לשבועיים". תמונה מתוך אינסטגרם שירי מימון

מימון היא משלנו. במקור מקריית חיים, ועבדה קשה בכדי להגיע לאן שהגיעה היום. היא פרצה אל חיינו בשנת 2003 בתכנית 'כוכב נולד', שם זכתה במקום השני אחרי נינט טייב. מימון ייצגה את ישראל באירוויזיון, הופיעה ב-MTV העולמי, הוציאה אלבומים רבים, זכתה בתארים, ובמקביל פיתחה קריירת משחק בסדרות טלוויזיה ובמחזות תיאטרון ואפילו שפטה בתכניות מוזיקה.

רגע השיא של מימון (ויש לה רבים) הוא ללא ספק התפקיד של רוקסי הארט במחזמר 'שיקגו' בברודווי. תפקיד עבורו עבדה רבות ואפילו העתיקה את מגוריה לתקופה עם בעלה והילדים לניו יורק. ככה זה כשתפקיד כזה קורא לך.

תמלא את התפקיד כשהמחזמר יגיע לארץ. מימון. תמונה מתוך אינטגרם שירי מימון

תמלא את התפקיד כשהמחזמר יגיע לארץ. מימון. תמונה מתוך אינטגרם שירי מימון

תפקידה של מימון נמשך לשבועיים בלבד: המחזמר עתיד להגיע לישראל במרץ 2019, ומימון תמלא את התפקיד בארץ. אז אני אומרת, גם אם זה רק לשבועיים, מימון נבחרה מבין מאות מועמדות וחוותה חוויה שאני בטוחה, שמדהימה.

עדיין מגיעות לה מחיאות כפיים, כי זה חתיכת הישג. בוודאות היא מילאה את התפקיד בצורה מושלמת, ואם לא, היא לא הייתה נשארת בו לשנייה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה