חדשות בפרויקט מחיר למשתכן

אלפים מתושבי הקריות וחיפה מצטרפים למעגל הזכאים

מטה הדיור קבע כי רווקים בני 26 ומעלה יוכלו לקחת חלק בפרויקט ולרכוש דירות ללא הגרלה; דירות של חברת גיא ודורון לוי בשכונת אפקה מוצעות כיום במחיר התחלתי של 856 אלף שקל המהווה הנחה של מאות אלפי שקלים ממחיר השוק

אלפי זכאים חדשים בקריות והסביבה יוכלו לרכוש דירה מוזלת בהגרלה או בבחירה ישירה ממצאי הקבלן – כך עולה מהחלטות מטה הדיור האחרונות בנוגע להרחבת הקריטריונים לזכאות במחיר למשתכן. המצטרפים החדשים למעגל הזכאים הם רווקים בני 26 ומעלה שיוכלו לרכוש דירות ללא הגרלה בפרויקטים של מחיר למשתכן; הורים גרושים מגיל 26 עם ילדים שאינם בחזקתם (עד כה הזכאות החלה בגיל 35), וכן מי שאין בבעלותם דירה ב-3 השנים האחרונות, במקום 6 שנים שהיו תנאי סף עד כה.

הדבר צפוי להגדיל את מעגל הזכאים באזור חיפה והקריות באלפים רבים, ולאפשר לקבוצת הגיל שנולדה החל משנת 1992 להבטיח את עתידה באמצעות רכישת דירה מוזלת בגיל צעיר. שינו זה נכנס לתוקף באופן מיידי וצפוי להביא לעלייה בביקוש בפרויקטים שמוצעות בהן דירות ללא הגרלה, בשל הצטרפות פלח השוק החדש. זכאים אשר מעוניינים לממש את זכאותם יכולים לפנות למשרדי החברה על מנת לקבל הסברים והדרכה על מיצוי זכאותו ורכישת דירה.

פרויקט גיא ודורון לוי – נאות אפק

דירות של חברת גיא ודורון לוי בשכונת אפקה מוצעות כיום במחיר התחלתי של 856 אלף שקל אשר לפי בדיקה שמאית מהווה הנחה של מאות אלפי שקלים ועשרות אחוזים ממחיר השוק, אשר לפי נתוני רשות המסים עומד כיום על 1.420 מיליון שקל לדירת 4 חדרים חדשה בקרית ביאליק. הפרויקט כולל דירות מסוגננות ומרווחות במיוחד, הנהנות ממפרט יוקרתי, סטנדרט גבוה והשקעה רבה בשטחים הציבוריים. בימים אלה מושקת דירה לדוגמה בפרויקט וכן קומה ולובי לדוגמה, אשר יאפשרו לרוכשים לראות ולחוות את הדירה הסופית שיוכלו לקבל.

אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק של חברת גיא ודורון לוי, אשר בונה את פרויקט "& קרית ביאליק" בשכונת אפקה בעיר, אומר כי "החברה שמחה על הרחבת מעגל הזכאים אשר יכולים לרכוש דירה בפרויקט מחיר למשתכן, ומברכת את האלפים הרבים אשר יוכלו לרכוש כעת דירה בהנחה של מאות אלפי שקלים ממחיר השוק. רבים מבינים כיום את המשמעות והתועלת של רכישת דירה בגיל צעיר ואין סיבה למנוע מרווקים ורווקות את ההטבה שניתנה לנשואים. הדבר יאפשר לקבוצה משמעותית של רוכשים להבטיח את עתידם הכלכלי באמצעות רכישת דירה מוזלת בגיל צעיר, וכאשר יקימו משפחה יוכלו להציע לה בסיס קבוע ומובטח ועתיד כלכלי טוב יותר".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים