יונה יהב וצעירי חיפה יוצאים לבלות

בליל שישי האחרון יצאה משלחת בראשותו של ראש העיר יונה יהב לסיבוב מועדונים במתחם הבילויים של קריית חיים
בליל שישי האחרון יצאה משלחת בראשותו של ראש העיר יונה יהב, שי אבוחצירה סגן ראש העיר, חברי המועצה סופי נקש ואורי גרינברגר, מנהל מטה הבחירות של יהב יניב בן שושן, צילה ברוך ופעילי תנועה נוספים, לסיבוב מועדונים שמטרתו הייתה לדגום את מוקדי הבילוי והמועדונים במתחם הבילויים של קריית חיים ולשוחח עם צעירי האזור.

בין היתר ביקרה הפמליה בפאב ה"פילוסוף", בפאב "הספריה" ובמועדוני הלילה "בוגרשוב", "הנמל", "מאיו" ו"איביזה" אשר בסופי השבוע עמוסים עד אפס מקום בבליינים צעירים.

יצאו לבלות. תמונה: יחסי ציבור

יצאו לבלות. תמונה: יחסי ציבור

יהב וצעירי חיפה זכו לכבוד רב ועל מסכי המועדונים הוקרנו תמונות וברכות המביעות תמיכה והערכה בו. יהב עלה בכל אחד ממוקדי הבילוי לעמדת הדיג'יי ומשם בירך את הבליינים הצעירים ואיחל להם המשך בילוי נעים ובטוח. ביציאה מכל מקום בילוי המתינו ליונה תורים ארוכים של מבלים צעירים אשר רצו לשוחח עמו ואיך לא, גם לצלם סלפי לרשתות החברתיות.

סופי נקש, נציגת קריית חיים: "שמחנו לראות את התמיכה הרבה לה זכה יהב מצד צעירי העיר אשר חלקו לו כבוד רב וחיבוק עוטף. היה ערב מקסים ומהנה".

שישי בערב שמח. תמונה: יחסי ציבור

שישי בערב שמח. תמונה: יחסי ציבור

יניב בן שושן: "ברצוננו להודות על האירוח המקסים לו זכינו בכל אחד ממקומות הבילוי, אשר גרמו למר יונה יהב ולנו להרגיש הכי בבית במקומות הבילוי. היה מרתק לראות את המשיכה של הצעירים אל יהב ואת הרצון שלהם לדבר איתו ולשתף אותו בחייהם הפרטיים. אני יכול לספר כי יונה נהנה מאוד וכי חזרנו הביתה רק בשלוש לפנות בוקר".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם