צייס: חנות הקונספט הראשונה בישראל (וידאו)

צייס, מותג העדשות הגרמני הידוע בחנות קונספט ראשונה בארץ, והיא בחיפה: אז למה כדאי לכם לבקר דווקא שם?

העיר חיפה הצטרפה לאחרונה לערים מובילות בעולם עם פתיחת ZEISS VISION CENTER, חנות קונספט ייחודית השייכת לרשת חנויות הקונספט של צייס בעולם. החנות ה- 124 בעולם והראשונה בישראל בבעלות עבדאללה יזבק, אופטומטריסט מומחה, ממוקמת במרכז חורב ומציעה ללקוחותיה חווית צייס ברמה שטרם נראתה בישראל.

הקונספט הרעיוני מאחורי כל אחת מחנויות הקונספט של צייס הוא יצירת חווית קנייה חדשה ומתקדמת עבור הצרכנים באמצעות הציוד המתקדם ביותר של צייס, תחקור צרכי הלקוח עפ"י מתודיקה סדורה ובינלאומית ומגוון פתרונות מתקדמים לצרכים השונים והאינדיבידואליים של כל לקוח.

הראשונה בישראל. תמונה: קוקו

הראשונה בישראל. תמונה: קוקו

החנות שעוצבה בצורה חדשנית, מציעה ללקוחותיה חווית קנייה חדשה בסגנון של 360°. הלקוח עובר "מסע" בין תחנות הבדיקה השונות בחנות הכולל 8 שלבים שונים – אבחון צרכי הראייה, מיפוי מדויק של העין, בדיקת המצב הבריאותי של העין, אבחון הביצועים הוויזואליים, בחירת מסגרת, התאמת העדשות למבנה הפנים, בחירת עדשות המותאמות לצרכים האישיים, ובסופו של התהליך – יקבל הלקוח זוג משקפיים שמתאימות באופן המדויק ביותר לצרכיו.

הבדיקות המתקדמות שנערכות ב- ZEISS VISION CENTER, כחלק מתהליך הבדיקה, כוללות בדיקות שלא נערכות בדרך כלל בחנויות אופטיקה רגילות, כמו צילום רשתית ובדיקת לחץ תוך-עיני. בדיקות אלו מסייעות למטופלים בגילוי מוקדם של מחלות שונות, שלא מתגלות בד"כ ע"י אופטומטריסט.

צייס. צילום: יח"צ חו"ל

נערכות בדיקות מיוחדות. צייס. צילום: יח"צ חו"ל

עיצוב החנות, שזכה כבר ב-7 פרסים בינלאומיים, נועד גם הוא להעצים את חווית הקנייה החדשה והייחודית, כאשר במרכז החנות בולט במיוחד "האישון" אשר יוצר מעין "טיובה" שמהווה את אזור הישיבה המרכזי בחנות. כל חנויות הקונספט של ZEISS מעוצבות באופן דומה, ומתבססות על צבעי העין- כחול, חום, לבן ושחור. אלמנטים אלה נועדו להעביר ללקוח תחושה מזמינה ומצוינות אופטית בדרך עכשווית.

כתובת: רחוב חורב 15, מרכז חורב, חיפה

טלפון: 04-8666324

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות