דירה ראשונה לדוגמה בשכונת אפקה.

לראשונה באזור הצפון מושקת דירה לדוגמה בפרויקט מחיר למשתכן. חברת גיא ודורון לוי משיקה בימים אלה דירה וקומה לדוגמה בפרויקט "& קרית ביאליק" בשכונת אפקה בעיר

לראשונה באזור הצפון: חברת גיא ודורון לוי משיקה דירה לדוגמה בפרויקט מחיר למשתכן באפקה

כמו כן יושקו קומה שלמה ולובי לדוגמה: "בלי הדמיות ובלי המחשות וירטואליות – מהיום ניתן לראות בעיניים את הדירה שמקבלים. אנו מקווים שזכאים נוספים יבואו להתרשם מהדירה בדיוק כפי שיקבלו אותה במסירה ויממשו זכאותם, בעיקר בעת שהמשך התוכנית לוטה בערפל"

לראשונה באזור הצפון מושקת דירה לדוגמה בפרויקט מחיר למשתכן. חברת גיא ודורון לוי משיקה בימים אלה דירה וקומה לדוגמה בפרויקט "& קרית ביאליק" בשכונת אפקה בעיר, כאשר מדובר בדירה הראשונה בשכונה החדשה אשר מוצגת לציבור. הדירה והקומה החדשות ממחישות את הפרויקט המוקפד הן מבחינת המפרט הרחב והיוקרתי והן מבחינת ההשקעה המשמעותית שנערכה בפיתוח הסביבתי בפרויקט, כל זאת על מנת ליצור את סביבת החיים האיכותית והטובה ביותר עבור המשפחות שייכנסו לגור בו. הקומה לדוגמה והלובי ימחישו את ההשקעה הרבה בפרויקט ובשטחים הציבוריים שלו, המאפיינת את חברת גיא ודורון לוי. בנוסף השיקה החברה מרכז מבקרים שישרת את המגיעים למקום.


חלל מרכזי דירה לדוגמה.צילום: יח"צ

בדירה לדוגמה לא נעשו שום שינויי בינוי למעט הנמכת תקרה סטנדרטית לצרכי מיזוג, והתוספות המשמעותיות היחידות שאינן חלק מהסטנדרט הן אי במטבח וארון מטבח מעל המקרר. הדירה עוצבה על בסיס דירה רגילה בפרויקט, וזאת במכוון על מנת להדגיש את הפוטנציאל הקיים לדיירים העתידיים מבלי להיכנס להוצאות גדולות או שינויים כמו הזזת קירות ובניית תוספות. המבקרים יוכלו לראות גם את הדירות הנוספות בקומה אשר לא נעשו בהן שום שינויים ותוספות ולא הוצב בהן ריהוט, והן זהות לחלוטין לדירות שיימסרו ללקוחות בעת האיכלוס.

לדברי המעצבת צביה קזיוף, שעיצבה את הדירה, הקומה והלובי, "המשימה שלי היתה להמחיש מה ניתן לעשות עם דירה רגילה בהשקעה סבירה. לא נעשו שינויים אדריכליים או עבודות בינוי משמעותיות ולא נרכשו פריטים במאות אלפי שקלים. הדירה לדוגמה מאפשרת לרוכשים לראות ולהרגיש מהו הפוטנציאל העיצובי של הדירה, איך היא יכולה להיראות בהשקעה הגיונית וסבירה, וגם איך בדיוק ייראו הקומה והלובי, שהוא כרטיס הביקור של הדירה". קזיוף מוסיפה כי "בעבודתי ראיתי כי הפרויקט של גיא ודורון לוי מתאפיין בבנייה ברמה איכותית ותכנון ברמה גבוהה מאוד. הרמה הגבוהה באה לידי ביטוי גם בכל הפריטים המותקנים בדירה – חיפויים, ברזים, כיורים וכיוצ"ב, שהם מהאיכותיים ביותר בשוק".

קומה לדוגמה. צילום: יח"צ

על רקע הרחבת הקריטריונים של מחיר למשתכן וכניסה של אלפי אזרחים חדשים למעגל הזכאים, בחברה צופים כי רבים יפקדו את הדירה והקומה לדוגמה, ויממשו את זכותם לדירה בהנחה של עד חצי מיליון שקל. לכך מצטרפים מועד האכלוס הקרוב של הפרויקט אשר יחל באוגוסט 2019 ותנאי המימון המיוחדים אשר מאפשרים רכישת דירה עם הון עצמי של מאה אלף שקל בלבד.

אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק של חברת גיא ודורון לוי, אשר בונה את פרויקט "& קרית ביאליק" בשכונת אפקה בעיר, אומר כי "אנחנו שמחים וגאים להשיק דירה לדוגמה בפרויקט של מחיר למשתכן לראשונה בצפון. הבאנו בשורה – מהיום ניתן לראות בעיניים את הדירה שמקבלים, ולהתרשם באופן בלתי אמצעי ובלי להזדקק להמחשות וירטואליות או הדמיות.

הרוכשים בפרויקט מקבלים דירה ברמה גבוהה ביותר בשכונה חדשה ומושקעת, שנמכרת בהנחה של עד חצי מיליון שקל ממחיר השוק, ואני משוכנע שהדירה לדוגמה תמחיש בצורה הטובה ביותר את ההזדמנות הגדולה. סוף סוף אנו יכולים להראות לרוכשים שכל מה שהובטח להם קורה בשטח ואף מעבר לכך. אני מקווה שזכאים נוספים (ויש הרבה כאלה שלא מימשו זכאותם בצפון) – יבואו להתרשם מהדירה בדיוק כפי שיקבלו אותה במסירה ויממשו זכאותם, בעיקר בעת שהמשך התוכנית לוטה בערפל, מה שנאמר 'טוב ציפור ביד'".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנדל"ן