האח הקטן מגן על האח הגדול שנמצא בבית האח הגדול.

"אחי לא גזען ולא יפה להגיד את זה עליו. אנשים זורקים את המילה גזענות סתם. בן אדם התאבד בגלל זה השבוע! צריך להפסיק עם זה…" ערן לוי, אח של נירו, מגיב לתוקפים את אחיו וזוכה לאהדה גדולה ברשת.
הוא אחי והוא לא גזען! ניר וערן לוי. אלבום פרטי

הוא אחי והוא לא גזען! ניר וערן לוי. אלבום פרטי

לא יפה לפגוע באנשים אישית. לוי. אלבום פרטי

לא יפה לפגוע באנשים אישית. לוי. אלבום פרטי

שומר אחיו. לוי. אלבום פרטי

שומר אחיו. לוי. אלבום פרטי

כותב על האחים. חגי אוזן. צילום מסך

כותב על האחים. חגי אוזן. צילום מסך

יוצא להגנה. ערן לוי. צילום מסך

יוצא להגנה. ערן לוי. צילום מסך

ניר נירו לוי שמככב בטלוויזיה בכלל וכיום ב-'אח הגדול' שולח חיצים לכל עבר ואומר את האמת שלו. זה מצליח לעצבן קבוצות באוכלוסיה ועם זאת הוא עדיין אהוב מאוד על ידי הצופים וממשיך להתקדם בהצלחה לעבר קו הסיום של התכנית. ערן לוי, אחיו הצעיר של נירו, מוזיקאי ואומן יוצר בזכות עצמו התעצבן השבוע על כמה וכמה אנשים וכתב על כך בפייסבוק הפרטי שלו. הראשון היה העיתונאי חגי אוזן שקשור למוזיקה המזרחית והשני הוא אסף אטדגי מבכירי הסוכנים במוזיקה הנ"ל.

אז איפה הכל התחיל?

השבוע העלה העיתונאי חגי אוזן בעמוד הפייסבוק שלו שיר של ניר וערן לוי (מצ"ב תמונה) וכתב-" יש את זה ביותר קלישאה? כנראה שלא. זיופים זה כאן. נירו לוי ותרומתו למוסיקה הישראלית."

ממש לאחר מכן, העלה ערן לוי בעמוד הפייסבוק שלו ציטוט מהבלוג היומי על האח הגדול בוואלה שמביע תמיכה בניר וכתב "מוקדש לחגי אוזן הקשקשן."

חגי הגיב: עדיף קשקשן על חרטטן כמוך. מצטט לי מוואלה כאילו מדובר בלוחות הברית.

וערן (מגיב לתגובה אחרת): גזען הוא לא (ניר) פשוט הוא לא ידע להתבטא בסיטואציה הזאת.

חגי: אהלן חביבי, נחמד לראות אותך מצטט את וואלה כשזה בא לך טוב. אחיך יצא צבוע. הוא יכול להיות פרזנטור של טמבור. אתה לעומת זאת מוזמן להמשיך ליצור, להמשיך לנסות ולא להפיל את הכישלונות שלך על אחרים. להגיד על זמר שהוא סוג גימל ושהמוסיקה שלו היא רדודה בזמן שאתה בעצמך מייצר משהו מאוד פלקטי עם עומק של דוש, זה אומר שאתה לא מכיר את הכלל: "נאה דורש, נאה מקיים". אגב, מעניין אם הייתי קשקשן, כשביקשת את חוות דעתי על היצירות שלך. אתה אינטרסנט.

וזה לא נגמר… לאחר מכן העלה ערן לוי פוסט נוסף, מכוון הפעם לאטדגי… "יש אנשים כמו אסף אטדגי ששכחו מיהם אז צריך להזכיר להם שלפני 15 שנה היה מלמד חדר לידי דרבוקה ומתבטא כנגד הומואים אבל עכשיו הלקק הקטן מחפש פרסום אז שאין בך כלום אתה מחפש את זה על גבי אחרים אסף אטדגי תמיד היה איש קטן בלי הרבה כישרון עם פה מסריח חבל שאיש כזה מקבל במה איש צבוע בלי הרבה כישרון שהגיע לאן שהגיע מללכלך על אחרים ולהשתמש בצהוב חבל שאיש כזה מקבל במה."

הפוסט זכה לתגובות אוהדות רבות וכשהתפתח שיח הוא הגיב לאחת התגובות-

"שאתה מכיר מישהו ורואה את הצביעות שלו בשביל שהוא יתקדם אז צריך לשים דברים במקומם האיש חי מלרדת על אחרים ולייצר צהוב ולא מהכישרון שלו."

לוי, נפגעת?

אני לא חושב שזה יפה שפוגעים באנשים אישית ובטח לא באחי או בי.

את אטדגי אני מכיר מחולון כשהוא לימד דרבוקה ואחר כך כשעבד בחברת תקליטים והזמין אותי אליו. עכשיו הוא מדבר ככה? הוא יכול היה להגיד -אני לא מקבל את דעתו של ניר אבל אני מכבד אותו בתור אומן ואיש- אך במקום זה להקניט בצורה אישית ולהוסיף עלבון לאח שלו ולפגוע בו, זו לא דרך יפה ונכונה. לא מוצא חן בעיניך אז יש דרך להגיד, זו לא דרך להתבטא…

במדינה הזו מוחקים קריירה בגלל משהו שמתפרש לאחר מכן כלא נכון ושופטים ישר ועושים לינץ' לבן אדם לפני שנותנים לו להגיב על מה שאמר או לבדוק האם פירשו אותו נכון.

לא צריך ללכת להקנטות אישיות ולומר שהוא חרא של בן אדם או שהוא צבוע  ולשמש כפרסומת לטמבור, זו לא אהבה בין בני אדם. אני לא פגעתי בחגי אישית ואמרתי שהוא לא זמר או משהו כזה, אני לא חושב שזו הדרך וגם נירו לא היה מגיב כך.

נירו לא גזען ולא יפה להגיד את זה. הוא לא גזען!!!  אנשים זורקים את המילה גזענות סתם. בן אדם התאבד בגלל זה השבוע! צריך להפסיק עם זה…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות