שבוע מהסרטים לכל המשפחה

קניון שער הצפון בקריית אתא החליט להקל על ההורים בתקופה שאחרי החגים והכריז על שבוע קולנוע הכולל צפייה בסרט מדובב כולל פופקורן – והכל ללא תשלום

ללכת עם הילדים לסרט זה כיף גדול עבורם, והוצאה לא קטנה עבורכם. כרטיס קולנוע לכם ולהם פלוס פופקורן כבר יעבור בקלות את רף 100 השקלים. קניון שער הצפון בקריית אתא החליט להקל על ההורים בתקופה שאחרי החגים והכריז על שבוע קולנוע הכולל צפייה בסרט מדובב כולל פופקורן – והכל ללא תשלום

השבוע תתקיים חגיגת יום הקולנוע הישראלי בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, אבל לפעמים החגיגה לא נגמרת. בתאריכים 22-24 לאוקטובר (ימים שני-רביעי) חגיגת הסרטים תימשך בקניון שער הצפון בקריית אתא עם חוויה של בילוי משפחתי מהסרטים לכל המשפחה ללא תשלום. בנוסף אם אתם מגיעים עם ילדים בגילאי 5 ומעלה, הם יוכלו ליהנות גם מחצי שעה קפיצה חינם במתחם הטרמפולינות "בבילון ג'אמפ".

לאו דה וינצ'י קניון שער הצפון צילום יחצ

בתאריכים 22-24 לאוקטובר (ימים שני-רביעי) יוקרן מדי יום סרט ילדים מדובב כולל פופקורן – והכל ללא תשלום. ההורים מוזמנים עם ילדיהם לצפייה משותפת במיטב סרטי הילדים החדשים. ביום שני יוקרן הסרט "פדינגטון 2" , סרט ההמשך לעלילותיו של הדוב הלונדוני שמחליט הפעם לקנות מתנה לדודתו לוסי. הסרט זכה לשבחי הביקורות עם נתון נדיר של 100 אחוז ביקורות חיוביות. בשלישי יוקרן "לאו דה וינצ'י – שודדי האוצר" העוקב אחר סיפורו של האמן ליאונרדו דה וינצ'י בצעירותו וברביעי יוקרן "לעוף עם ערפד" על ערפד צעיר שנמלט עם משפחתו מאימתו של צייד ערפדים.

בשנים האחרונות ממוצב קניון "שער הצפון" במתחם IKEA  (כביש עוקף קריות), כקניון המשפחות של הצפון, וכולל שלל פעילויות לילדים ולהורים, מעברים רחבים עבור עגלות ילדים וחדרי החתלה והנקה. הקניון מקיים מדי חודש פעילויות מגוונות לכל המשפחה ואף השיק לאחרונה קמפיין פרסומי בו מככבות המשפחות המבקרות במתחם.

הכניסה חופשית

כתובת: קניון שער הצפון, כביש 22, מתחם איקאה, קרית אתא

תאריכים: 22-24 לאוקטובר

רשימת הסרטים:

פדינגטון 2, יום שני ה-22/10 בשעה 17:30

לאו דה וינצ'י – שודדי האוצר – יום שלישי ה- 23/10 בשעה 17:30

לעוף עם ערפד – יום רביעי ה- 24/10 בשעה 17:30

לינק לדף הנחיתה של אירועי שבוע הסרטים:  https://goo.gl/VqmqNq

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות