חדש במקרר! סקוויז גמדים

גמדים באריזת סקוויז המאפשרת צריכה גם מחוץ לבית –  ללא שימוש בכפית. רק לסובב את הפקק – ולאכול

כחלק ממגמת פיתוח הייצור והחדשנות של מוצרים מאוזנים מבחינה תזונתית המתאימים לצריכה "על הדרך", רכשה המחלבה מכונה חדשה, שתאפשר לארוז מוצרי מקרר בסקוויז.

ההשקעה בקו החדש ובמהלך הסקוויז בשלב הראשון, מוערכת בכ-10 מיליון שקלים

מחלבת שטראוס מרחיבה את ההשקעה בקטגוריית מוצרי הצריכה מחוץ לבית ומשיקה את בשורת אריזת הסקוויז במקרר החלב עם המוצר המוכר גמדים בפלטפורמת המתאימה לנשיאה ולצריכה נוחה על הדרך.

גמדים לדרך, שטראוס מחלבות צילום שיק דיזיין

אורח החיים המהיר והמגוון מעלה את הצורך בפתרונות לאוכל בריא ומזין שיאפשר לקחת אתנו ולאכול תוך כדי תנועה, "על הדרך". כולנו מחפשים פתרונות נוחים שיאפשרו לנו לשמור על תזונה מאוזנת שלנו ושל ילדנו. לכן, לא מפתיע שבשנים האחרונות אנו רואים צמיחה והתרחבות בטרנד ה snacking בארה"ב ובאירופה.

"גמדים לדרך"- גמדים המוכר בפורמט "גמדים לדרך"- מעדן גבינה לבנה עם פרי המכיל את ההרכב הייחודי של גמדים, עם כחצי כפית סוכר, באריזת סקוויז, בשלושה טעמים: תות, תות-בננה, תפוח-בננה.  

גמדים לדרך, שטראוס מחלבות צילום שיק דיזיין

אלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס: "כמובילי הקטגוריה אנו מחפשים כל העת כיצד לחדש לקהל הצרכנים, הן בהיבט איכות המוצרים והן בהיבט נוחות הצריכה. המוצר החדש נותן מענה להורים ולפעוטות באמצעות

צריכה מגוונת וחווייתית מחוץ לבית, ללא היערכות מוקדמת ועם כל היתרונות התזונתיים הגלומים במוצר".

עוד הוסיף איצקין כי השקת אריזת סקוויז במקרר החלב, עם "גמדים לדרך" הינה סנונית ראשונה, כחלק ממהלך כולל במסגרתו מחפשת המחלבה להביא פתרונות מתאימים למגוון קהלים רחב, בעולמות אלו.

גמדים לדרך, עם ההרכב הייחודי, יימכר כמארז הכולל 4 יחידות * 70 גרם


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות