התפתחות בחקירה: חשד כי ה"אופנאי" המתחזה מהקריות אנס עשרות נשים

המשטרה חוקרת דפוס פעולה מתמשך של תושב הקריות, נשוי ואב לילד קטן, החשוד במקרים רבים של אונס, לאחר שהתחזה למנכ"ל חברת אופנה בשם "גליתה"
המשטרה חוקרת דפוס פעולה מתמשך של תושב הקריות, בן 35 החשוד במקרים רבים של  אונס לאחר שהתחזה לבעל חברת אופנה בשם "גליתה". בדיון הבוקר בבית המשפט ביקשה המשטרה לפרסם את שמו ותמונתו של החשוד בכדי לאפשר לנשים ונערות נוספות לזהות אותו ולעודד אותן להתלונן.

בין המתלוננות נשים ונערות רבות אותן, כך טוענת המשטרה, פיתה החשוד באמצעות פרופיל פיקטיבי בפייסבוק ולאחר שנפגשו עם ה"אופנאי" לכאורה, ביצע בהן על פי החשד את זממו ואנס אותן.

סניגורו של החשוד, עו"ד תומר נווה אמר כי מרשו מכחיש את כל המיוחס לו וטוען להסכמה מלאה ביחסים בינו לבין הצעירות.

 

המשטרה מבקשת כעת להתיר לפרסום את שמו ואת תמונתו של החשוד כדי לאפשר למתלוננות נוספות לזהות את ה"אופנאי" שפגע בהן. צילום: אילוסטרציה

החשוד נעצר לפני כשבועיים ומעצרו הוארך מעת לעת.

בדיון בהארכת מעצר נוספת של החשוד שהתקיימה הבוקר (שלישי), טען נציג המשטרה כי יש להאריך את מעצרו של החשוד לצורך המשך חקירת הפרשה דבר אשר נחוצים עבורו מספר ימי חקירה נוספים:: "מדובר ב 46 נשים. יש לחקור בעניין הזה וזאת לאחר שפרקנו את המכשיר הנייד של החשוד…. ".

עוד ביקשו במשטרה להתיר את צו איסור הפרסום שהוטל על שמו ועל תמונתו של החשוד, בכדי לחשוף את פניו ולאפשר בעצם הפרסום וזיהוי החשוד לעודד מתלוננות פוטנציאליות נוספות להגיע למשטרה ולהתלונן.

 

החשד: פיתה עשרות נשים ונערות להיפגש לאחר שהתחזה למנכ"ל רשת אופנה ואז אנס אותן. צילום: אילוסטרציה

 

"טובת החקירה טובה על פני חירותו ולכן אנו מבקשים להתיר את צו הפרסום", ביקש נציג המשטרה מהשופטת פנינה לוקיץ' בבית משפט השלום בקריות.

הסניגור, עורך הדין נוה, התנגד לפרסום שמו ותמונתו של מרשו וטען בין היתר כי הנאשם ממשפחה נורמטיבית, נשוי ואב לילד קטן וכי הפרסום יפגע בבנו פגיעה של ממש וכך גם באשתו העובדת בחברה ציבורית ובאחיותיו המחזיקות במשרה בכירה בהייטק…..".

 

עו"ד תומר נוה. צילום: עצמי

השופטת קבעה כי נכון לעתה היא משאירה את צו איסור הפרסום על כנו אולם אפשרה לפרסם כי החשוד נהג להתחזות בטלפון ובפייסבוק כמנכ"ל חברת אופנה בשם "גליתה".

השופטת האריכה את מעצרו של החשוד עד יום ראשון הקרוב (21.10) ובמשטרה מבקשים מנשים או נערות אשר נתקלו בדפוס מעשים דומה להגיע ולהתלונן בכל תחנת משטרה בארץ.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות