מכתב ממוריס

"אתם אחים יקרים הצלחתם ליצור סדרה מדהימה, שהיא משב רוח מרענן למדינה שלמה שהייתה 'שכונה'. במבחן הנוסטלגיה אנו כל כך מתגעגעים אליה"
אמש נערכה השקה מרגשת של העונה החדשה של הסדרה המצליחה ברשת 13 'שנות השמונים'. יוצרי הסדרה מני אסייג, שלום אסייג וליאור פריד, קיבלו מחמאות רבות מהזכיינית רשת על ההצלחה.

כתיבתו הגאונית של מני אסייג הפכה את הסדרה למצליחה ביותר. תמונה: יחסי ציבור

כתיבתו הגאונית של מני אסייג הפכה את הסדרה למצליחה ביותר. תמונה: יחסי ציבור

הבוקר כתב האח הבכור של מני ושלום, מוריס אסייג שהוא ממלא מקום ראש העיר טירת כרמל אריה טל, מכתב מרגש לאחיו לאור ההצלחה הכבירה. מוריס היה הדמות מאחורי שלום לאורך השנים, ואף היה המנהל האישי שלו.

אמש בהשקה. תמונה: יחסי ציבור

אמש בהשקה. תמונה: יחסי ציבור

"לשלום מני דניאל וליאור, אתמול היה ערב קסום מלא בצחוק, רגש, שמחה, וכבוד.

נראה שבימים אלו ימי המחשבים, הפלאפונים ועקב המירוץ הגדול אחר העושר המהיר שכחנו קצת במדינה את הקשר האישי והישיר בין אדם לרעהו, שכחנו מהי חברות אמת ושכחנו קצת את האנשים שנלחמו למען המדינה הזאת. במילה אחת שכחנו את 'השכונה', שהפכה בימינו אלו למילת גנאי.

בראייה לאחור, כל מה שאנחנו זה השכונה והבית הנפלא שגדלנו בו. השכונה הייתה 'תבנית נוף מולדתנו', בשכונה למדנו את כל קישורי החיים, המריבות, המשחקים, המסיבות האהבות והאכזבות. לפעמים גם קצת הלכנו מכות, ובזכות השכונה לא הכרנו את המילה פסיכולוג!

אתם אחים יקרים הצלחתם ליצור סדרה מדהימה שהיא משב רוח מרענן למדינה שלמה שהייתה 'שכונה'. במבחן הנוסטלגיה אנו כל כך מתגעגעים אליה, וזה נראה כאילו כולנו מתבוננים לאחור ושואבים את כל מה שדרוש לאדם כדי להיות מאושר, אהבה, חמלה, שובבות, רגש, ערכים, משפחה וגאוות יחידה.

את כל אלו אנו שואבים היום 'מהשכונה', מהימים ההם 'שלא היה לנו כלום אבל היה לנו הכל'. אחים אהובים, בכל עונה הסדרה רק הולכת ומשתדרגת, ואתם עושים זאת בגאוניות. אוהב אותכם וגאה בכם המון, מוריס אסייג".

מוריס אסייג יחד עם ראש העיר אריה טל : צילום ארז שטיינר

למי שלא יודע בתחילת דרכו של שלום אסייג בתעשייה, ליווה האח מוריס את שלום והיה אף מנהלו האישי והאחראי על פריצתו המטאורית ולהפיכתו לקומיקאי הגדול בכל הזמנים.

מוריס היה אחראי לפיתוח הקריירה הטלוויזיונית של אחיו שלום, ואחראי על ניהול המשא ומתן עם ערוצי הטלוויזיה השונים.

עם כניסתו לפוליטיקה כממלא מקום ראש העיר טירת כרמל לפני כחמש שנים ,פרש מוריס מעסקיו הפרטיים כמנהל המשפחתי של 'האסייגים', והתמסר כל כולו לעשייה ציבורית מתוך אידאולוגיה של עזרה לחלש ופיתוח עיר הולדתו טירת כרמל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה