הפך אב לתאומים בעל כורחו. בכמה כסף תפצה אותו האשה? 

מסתבר שיחסי מין מזדמנים יכולים לעלות הרבה מאוד כסף. ודווקא לאשה …..
לבית המשפט הגיעה תביעה מעניינת על אדם שהפך אב לתאומים לאחר שקיים יחסי מין מזדמנים עם ידידה שלו.

לטענת התובע האשה שיקרה לו כי יש לה התקן תוך רחמי למניעת הריון ("טבעת") והשניים קיימו יחסי מין ללא אמצעי מניעה, אולם בדיעבד התברר לו כי האישה שיקרה לו, אין לה "טבעת" ברחם ולפתע יש לה שני שקי הריון – והוא עומד להפוך לאב לתאומים…….

פסק הדין פורסם לראשונה באתר המשפטי 'פסק דין'.

בתביעה שהגיש הגבר נגד ידידתו הוא דרש פיצויים כספיים שיכסו את דמי המזונות שחויב לשלם לילדים שנולדו לו בניגוד לרצונו, בנוסף ל-200 אלף שקל פיצויים על עגמת הנפש שלטענתו נגרמה לו.

 

הגבר טען שהאשה שיקרה לו והפכה אותו לאב לתאומים בעל כורחו. צילום: אילוסטרציה

התובע טען כי הכיר את הנתבעת בשנת 2015 וכי הם נפגשו פעמיים-שלוש וקיימו יחסי מין. לדבריו בפגישה האחרונה אותה יזמה האשה היא שכנעה אותו שאין צורך להשתמש בקונדום משום שיש לה התקן תוך רחמי למניעת היריון.

לאחר מספר שבועות שלחה לו הנתבעת ווטס אפ בו כתבה כי שיקרה לו וכי היא בהיריון. היא הבטיחה לעשות הפלה ודרשה מהתובע 10,000 שקלים. לאחר שהסכים להעביר לה את הכסף, הגדילה האשה את סכום הכסף ל-100 אלף שקלים. התובע טען כי נסחט וכי למרות שהעביר לאשה את התשלום, בסופו של דבר האשה גם לא ביצעה את ההפלה.

הוא טען כי האשה רימתה אותו, פגעה בו וגם גרמה לו ל"בושות" בקרב מכריו ובני משפחתו שחלקם דתיים.

 

האשה דרשה וקיבלה מהתובע כספים אבל בסופו של דבר כלל לא ביצעה הפלה. צילום: אילוסטרציה

 

השופטת פסקה לאחרונה לתובע פיצוי על עגמת הנפש שנגרמה לו – וקבעה כי אין ספק שהתנהגותה של הנתבעת גרמה לתובע לנזק נפשי –  מעצם העובדה שהוא הפך לאב בניגוד לרצונו.

עם זאת ציינה השופטת כי סכום הפיצוי שדרש הגבר מהנתבעת גבוה מדי במיוחד לאור העובדה שהוא בחר לקיים יחסי מין שלא במסגרת קשר זוגי, ולא התעקש על שימוש בקונדום.

השופטת חייבה את האשה לשלם לאבי ילדיה פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לו, בסך 40 אלף שקלים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות