עו"ד אושרי שלוש: "לאחר חשיבה יסודית- יש לאפשר לקליש להתמודד"

סערה בעקבות הטור הפוליטי שפורסם אמש ב"ניוז חיפה קריות" ועורר דיון גדול בעיר: עציוני קורא לבית המשפט לאפשר לקליש להתמודד למרות שהוא זה שמצא את הפגמים שהובילו לפסילתה. כעת גם בא כוחו של עציוני, עו"ד אושרי שלוש שייצג אותו בעתירה נגד קליש, מיישר איתו קו


 

תגובת עו"ד אושרי שלוש בשם המועמד דוד עציוני, הבהרה לקראת הדיון ביום שני בעליון:

"כנציגי ציבור זוהי לא רק זכותנו, אם כי חובתנו, לשמור על מנהל תקין והחוק. התרענו מבעוד מועד, ואף היינו צד להליך וניסינו למנוע את העבירה החמורה. החלטת בית המשפט המחוזי נוקבת ומנומקת, ונשענת על אדנים משפטיים ועובדתיים חזקים. יחד עם זאת, לאחר חשיבה יסודית ומעמיקה, הגענו למסקנה כי הבחירות צריכות להיות מוכרעות בקלפי".

הבחירות צריכות להיות מוכרעות בקלפי. עו"ד אושרי שלוש. צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

"לפיכך אנו סבורים שיש מקום להתיר במקרה מיוחד זה לקליש לחזור למירוץ, גם אם היו גורמים שכשלו במפלגת העבודה. חשוב לזכור שהטעות המהותית נעשתה על ידי מפלגת העבודה, שניהלה את הליך הרישום הכפול, ואנו רואים במפלגה כמי שכשלה בתפקידה בהליך הרישום, ולא המועמדת".

עציוני: "את ראש העיר הבא של חיפה ראוי שתושבי חיפה יבחרו בקלפי". צילום מסך.

"אנו סבורים שאת ראש העיר הבא של חיפה ראוי שתושבי חיפה יבחרו בקלפי. במהלך יום שישי האחרון קראנו ליתר המועמדים, כולל יונה יהב, לעשות מעשה ולפנות יחד איתנו לבית המשפט העליון, על מנת לעזור ולסייע לחיפה להגיע לבחירות דמוקרטיות, כמו שהעיר ראויה לקבל. אנו נרכין ראשנו בפני משפט העליון ונכבד כל החלטה שתתקבל".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור השקת הרכבלית בחיפה - האם תשתמשו בה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות