מה הכריז אורן חזן בביקורו בחיפה והקריות?

אורן חזן הגיע לחיפה ולקריות וביקר בחוף הים, שיחק מטקות ונפגש עם תושבים. מה הוא הכריז בביקורו?
חבר הכנסת אורן חזן, חברו של אלי בן דיין מצעירי הליכוד בחיפה וחבר בוועדת הכספים וועדת הפנים, הגיע בשבת האחרון לביקור בחיפה וקריית חיים על מנת להביע תמיכה ברשימת הליכוד, ולהבין את הבעיות אשר קיימות בקריית חיים ובקריית שמואל וזקוקות לטיפולו.

הביקור התחיל בארוחת בוקר במסעדת החבית בחוף דדו בהשתתפותם של סגן ראש העיר שמשון עידו, יו"ר סניף הליכוד הרצל עכו, אלי בן דיין, יצחק בלס ופעילים נוספים, ולאחר מכן המשיכה החבורה לסיבוב לאורך הטיילת, שם נפגש חזן עם מאות תושבים אשר הביעו בו תמיכה, שוחחו עמו וכמובן גם צילמו סלפי או שניים.

חזן והחבורה. תמונה: יחסי ציבור

חזן והחבורה. תמונה: יחסי ציבור

משם המשיך חזן אל חוף קריית חיים שם שוחח עם תושבים נוספים ואף נפגש עם קבוצת שחקני מטקות מקצועיים והצטרף אליהם למשחק מטקות סוער. חזן שוחח עם הפעילים על הפוטנציאל הגדול של חופי הסביבה ועל הצורך לפתח אותם ולשמור עליהם נקיים ומטופחים, והכריז כי ייבנה תכנית עבודה מסודרת יחד עם נציגי קריית חיים אלי בן דיין ושלמה אוחיון למען שיפור המפגעים בקריה, לרבות חוף קריית חיים, תשתיות האזור ועוד.

חבר הכנסת אורן חזן: "נהניתי מאוד לבקר בחיפה, שמחתי לראות את האהדה והתמיכה הציבורית שמקבלים חברי רשימת הליכוד בעיר מהתושבים. אני קורא לתושבים להצביע לליכוד על מנת שנוכל לקדם יחד פרויקטים לטובת העיר ככלל ולבטח לטובת קריית חיים ושמואל".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם