מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את "אפתליאל DUO":

קרם בעל אפקט כפול הנותן מענה למצבים של עור פגום: לריפוי וסגירה מהירה של הפצע ומניעת הצטלקות מחקר שבדק את רכיבי המוצר מצא כי הם מזרזים את סגירת הפצע בכ-400% מהר יותר מהריפוי הטבעי של העור

 

"אפתליאל DUO" קרדיט יח"צ חול

א-דרמה (A-DERMA) הינו מותג דרמו- קוסמטי אשר פותח במיוחד לעור יבש ומגורה. מוצרי המותג מבוססים על שיבולת שועל מזן הריהלבה (Rhealba). זן זה נבחר מתוך שמונים זנים של שיבולת שועל בזכות תכונותיו הייחודיות: המאזנות מחדש את העור, משקמת את מחסומי העור  ובעלות פעילות אנטי דלקתית. המוצרים מבוססים על מחקרים דרמטולוגיים ייחודיים והם עוברים מבחני יעילות וסבילות, תחת בקרה דרמטולוגית קפדנית. מוצרי א- דרמה הוכחו כיעילים, בטוחים ומומלצים על ידי רופאים ורוקחים בכל העולם.

אפתליאל  DUO בעל האפקט הכפול נותן מענה לעור פגום גם בסגירת וריפוי הפצע וגם במניעת הצטלקות. בעזרת השילוב הייחודי המוגן בפטנט CICAHYALUMIDE® המכיל שיבולת שועל מזן ריהלבה, ומספר  חומצות אמינו שונות המעניקות לקרם סגולות הן להחלמת העור והן לריפוי מהיר וללא צלקות. חומצות האמינו השונות נותנות "בוסט" של אנרגיה ומאיצות את תהליך הריפוי וסגירת הפצע. החומצה ההיאלורונית שהינה מרכיב חשוב בעור ,תורמת רבות לריפוי הפצע תודות לתכונות של החומצה אשר סופחות מולקולות מים ושומרות על לחות העור. הסינרגיה המלאה בניהן היא זו שתורמת לריפוי וסגירה מהירה של הפצע ומניעת  הצטלקות. במחקר שבדק את הפעילות של כל אחד מהרכיבים הללו בנפרד על סגירת הפצע נמצא כי בקבוצת השימוש בקרם סגירת הפצע הייתה מהיר בכמעט 400% יותר מהקבוצה אשר לא טופלה (ריפוי טבעי של העור)

אפתליאל DUO מתאים לעור פגום כתוצאה מ:

מתאים לשיקום העור לאחר תהליכים דרמטולוגים כגון: לייזר, פילינג , העלמת ורידים, פיגמנטציה בלייזר, הסרת קעקוע, הסרת שיער בלייזר וכדומה.

כל פציעה שעלולה להשאיר סימן על העור : חתכים, שריטות, כוויות שמש, פצעים ופצעונים ותפריםמתאים לאחר הליכים כירורגיים- ניתוח קיסרי, הסרת נקודות חן וכו'

מחיר מומלץ לצרכן: 129.90 ₪ ל-40 מ"ל.

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות