סטודנט? בשורה בשבילך

ההרשמה לאחת המלגות הפופולריות ביותר בישראל נפתחה בימים אלו. אז למה אתה מחכים?
 

ההרשמה לתכנית המלגות של פרח, אחת המלגות הפופולריות ביותר בישראל בה משתתפים מעל ל- 22,000 מכלל הסטודנטים בארץ, נפתחה בימים אלו. נראה שהיא יכולה להפוך את החיים שלכם בקמפוס להרבה יותר קלים ונעימים.

המלגה בעיר חיפה עומדת על סך 5200 ש"ח לשנת חונכות, תמורת 4 שעות שבועיות וישנם פרויקטים עם אפשרות למלגה מוגדלת. בחיפה יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות לקבלת מלגה בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד, בקרב ילדי ביה"ס יסודיים וביה"ס על-יסודיים בפרויקטים מגוונים של פעילות קבוצתית חינוך מדעי, חינוך לבריאות, מרכזי למידה, מרכז העשרה ועוד.

אלון גלרון, מנכ"ל פרח: "המודל של פרח מוכיח את עצמו שנה אחר שנה, משוכפל במדינות שונות בעולם, ונחשב למחלק המלגות הגדול ביותר בישראל מבחינת תקציב והיקף פעילות. אבל ההשפעה האמתית של פרח היא זו שמתרחשת על בסיס יומיומי ומרגישים אותה בבטן, בפנים. זה אותו ילד שמבין שהוא מסוגל, או הסטודנט שזכה לשמוע סוד שאף אחד מלבדו לא שמע".

 

"אותו ילד שמבין שהוא מסוגל או סטודנט שזכה לשמוע סוד שאף אחד לא שמע". מלגת פרח. צילום: יח"צ

 

מלגת פרח, בין המוכרות בארץ, מפעילה סטודנטים רבים בפעילות של חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית. זוהי אחת המלגות הפופולאריות אשר מאז הווסדה השתתפו בה מעל ל- 700,000 סטודנטים. סטודנטים רבים מעידים שמלגות מהוות חלק אינטגרלי ואף מהותי מהכנסותיהם במהלך לימודיהם וגם מאפשרות להם לעשות משהו טוב בדרך.

 

אלון גלרון, מנכ"ל פרח. צילום: יח"צ

 

"מהמפגשים של פרח כולם יוצאים נשכרים, הסטודנטים, הילדים והחברה הישראלית כולה. אנו נרגשים לקראת פתיחת שנת הפעילות ומצפים לגידול נוסף במספר הנרשמים לפרח", אומר גלרון.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך