השר ישראל כץ: "אריה טל מוביל את טירת כרמל בדרך הנכונה"

שרים, חברי כנסת, פעילים ותומכים הגיעו הערב לכנס תמיכה סוחף של אריה טל, ראש העיר טירת כרמל. חבר הכנסת אורן חזן: "אני מבקש מכם ביום שלישי להגיע לקלפי ולבחור באריה טל ובמחל"


מעל 700 איש גדשו את אולמי 'לה קופייה' בטירת הכרמל לערב מלא התלהבות ותמיכה באריה טל, ראש העיר המכהן של טירת כרמל, לקראת הבחירות לרשויות המקומיות שיחולו ביום שלישי הקרוב. שרים וחברי כנסת הגיעו לתמוך בטל, ביניהם שר התחבורה ישראל כץ, חברת הכנסת נאווה בוקר, חברת הכנסת שרן השכל, חבר הכנסת אורן חזן, שר התקשורת איוב קרא, ויו"ר הכנסת יולי אלדשטיין.

כנס תמיכה באריה טל. צילום: עצמי

כנס תמיכה באריה טל. צילום: עצמי

אדלשטיין הבטיח להמשיך ולתמוך באריה טל, בעיר טירת כרמל ולקדם את תכניות העיר. אדלשטיין גם ציין שהליכוד ימשיך להיות בשלטון למען ישראל וטירת כרמל.

רק אריה טל יכול להמשיך את התנופה של טירת כרמל אסייג בנאומו.

שר התחבורה ישראל כץ: "אריה טל הוא חבר שלי. כשהגעתי לכאן ראיתי שיש רמזור חדש בכניסה הדרומית. אנחנו נמשיך להשקיע בטירת הכרמל, נפתח כבישים. טל כבר הגיש לי תכניות לעתיד, ואנחנו נתמוך בהן ובו. לולא אריה טל טירת כרמל לא הייתה מתפתחת בצורה הזו. טל מבטיח ומקיים, ומוביל את טירת כרמל בדרך הנכונה. אם הייתי תושב טירת כרמל הייתי מצביע אריה טל. אז תושבי העיר, צאו להצביע ולנצח".

כץ וטל. צילום: עצמי

כץ וטל. צילום: עצמי

כץ הודה ליו"ר הכנסת אדלשטיין, איחל לבנימין נתניהו להמשיך לכהן כראש ממשלה, גינה את הפיגוע הנתעב בפיטסבורג והשתתף בצערם של יהודי פיטסבורג. כץ אמר שהוא תומך בטראמפ על הדרישה לעונש מוות לרוצח הנתעב.

אדלשטיין, טל ואסייג. צילום: עצמי

אדלשטיין, טל ואסייג. צילום: עצמי

חבר הכנסת אורן חזן משך תשומת לב רבה בנאומו: "אריה טל הוא ראש עיר אגדי, מראשי הערים הטובים בארץ, וכל הרשויות צריכות ללמוד ממנו איך עושים את זה. אריה טל יודע איך להגיע לצמרת השלטון ולהשיג תקציבים לעיר טירת כרמל. אני מבקש שביום שלישי תגיעו לקלפי יחד עם בני משפחותיכם ותצביעו לאריה טל ולמחל". חזן מסר גם הוא תנחומים ליהודי פיטסבורג ואמר כי העם היהודי חי, חזק ונושם, ומי שיפגע בעם היהודי ישלם על כך.

חזן. צילום: עצמי

חזן. צילום: עצמי

שר התקשורת איוב קרא: "אני גאה בהתפתחות של העיר טירת כרמל ובראש העיר אריה טל. הממשלה רוצה לראות את טל ממשיך לקדנציה נוספת. יש לכם את ראש העיר הטוב ביותר באזור, ואני מבטיח שאחרי הבחירות אנחנו נמשיך לפתח את טירת כרמל".

קרא. צילום: עצמי

קרא. צילום: עצמי

מוריס אסייג ממלא מקום ראש העיר אריה טל פתח בברכות להנהגה שהגיעה לתמוך ואמר: "רק אריה טל יכול להמשיך את התנופה של טירת כרמל. אסור לעצור את הפריחה של העיר. אני בטוח שגם אחרי יום שלישי הקרוב אריה טל יהיה ראש העיר לעוד חמש שנים של פיתוח".

אורן חזן בסלפי המסורתי. צילום: עצמי

אורן חזן בסלפי המסורתי. צילום: עצמי

"שנות ה-80, התכנית האהובה שהגו אחיי מני ושלום אסייג מצליחה מאוד לשקף את עירנו האהובה ואת האהבה והאחווה ששררה ושוררת בין כולם. בואו נמשיך לשמור על הצביון של העיר והאהבה שבה. צאו להצביע תושבים יקרים, לאריה טל ומחל". סיים ואמר אסייג.

מעל 700 איש הגיעו. צילום: עצמי

מעל 700 איש הגיעו. צילום: עצמי

הינדה פרידלמן, חברת מועצת העיר ומספר 3 בליכוד, אמרה: "רק אריה טל ומחל יכולים להוביל את טירת כרמל להישגים. אני קוראת לכולם להצביע לאריה טל ומחל. העצמה של המפלגה חשובה לנו מאוד ודואגת לתקציבים, לפיתוח העיר ולשגשוגה. צאו להצביע".

פרידלמן. צילום: עצמי

פרידלמן. צילום: עצמי

אריה טל, ראש העיר טירת כרמל אמר: "לפני שאדבר, בשם תושבי העיר טירת כרמל אני משתתף בצער המשפחות ובצער יהודי פיטסבורג עקב הפיגוע הנורא והנתעב. אני רוצה להודות לשרים ולחברי הכנסת שהגיעו לתמוך בי, ולכם תושבי טירת כרמל. מכאן אני נוסע לפגישת תמיכה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. אני רוצה להודות לממלא מקומי מוריס אסייג על העזרה והעבודה המדהימה שהוא עושה יחד איתי בעיר. אני מודה להינדה פרידלמן חברת מועצת העיר שלנו על העשייה הברוכה שלה בעיר, ולדרור כהן ואסף אלעזר על תרומתם והצטרפותם. תודה לחברי מיכאל כהן סגן ראש העיר וראש סייעת עצמה על שיתוף הפעולה".ולחבריי ממפלגת לו החבר סאיידה וכל חברי הסיעה ולרב שטרן על תמיכתם בי .תודה.

טל. צילום: עצמי

טל. צילום: עצמי

"בחרתי להיות בפוליטיקה, וזה לעתים גובה מחיר יקר, בעיקר מהמשפחה. היום הוא רגע האמת. התרגשתי מאוד לשמוע את הדוברים, את המילים החמות, ואת התמיכה הבלתי מסוייגת בי ובעירנו. כשאני מסתכל על הנוער והילדים אני רואה שעירנו התפתחה מאוד. את כל שנותיי השקעתי בפיתוח, והיום ההישגים מדברים בעד עצמם. בנינו עיר חדשה ומוצלחת, שיקמנו תשתיות, שיפצנו בניינים, ועוד נמשיך בעשייה. אני מתמודד שוב כדי להמשיך ולפתח את החזון שלי למען תושבי העיר, ולהמשיך את התנופה. לכם תושבי עירי אני עומד על הבמה ואומר לכם תודה, וכאיש צבא אני מצדיע לכם. תודה על הכוח להמשיך ולעשות. אני אוהב אתכם תושבים יקרים. ביום שלישי הקרוב צאו להצביע בקלפיות אריה טל ומחל". סיים טל את דבריו.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות
Ads