בחירות עם רפואת און ליין

כללית מפעילה את שירותי הייעוץ הרפואי און ליין גם ביום הבחירות ומרחיבה את שעות פעילות יועצי הילדים באון ליין החל משעה 08:00 בבוקר ועד 06:00 למחרת
 

בחירות? בכללית מודעים לכך שבעיות רפואיות דחופות אינן יוצאות ליום שבתון, גם ביום הבחירות ודאגה להפעיל את שירות ייעוץ רופא און־ליין שלה במהלך ה 30 לאוקטובר. בנוסף, כדי להקל על ההורים יופעל  און ליין רופאי ילדים כבר החל משעה 08:00 בבוקר ועד ליום המחרת ב06:00.  זאת בנוסף על כך שנוכח הביקוש הרב הורחבו שעות פעילות יועצי האון ליין בכללית והם ניתנים כרגיל החל מ-16:00 גם למבוגרים וגם לילדים.

רופאת און ליין. צילום דוברות כללית

השירות מהווה מענה ייחודי למצבים שבהם נדרשת עזרה רפואית כאשר המרפאות סגורות והוא מאפשר לקבל ייעוץ רפואי, בלי לצאת מהבית וללא תשלום, על ידי יועצים מומחים ברפואת משפחה, ילדים ועור בווידאו-צ'ט, מהסמארטפון או מהמחשב הביתי.

היתרון החשוב של השירות בכך שלרשות הרופא נתונים על המטופל המופיעים בתיק הרפואי שלו. בנוסף, באפשרותו גם לראות את הפונה בווידאו ולהתרשם ממצבו. סיכום ההתייעצות באון ליין, נשלח הן למטופל והן לרופא המשפחה הקבוע.

 

רופא און ליין בכללית. צילום דוברות כללית

אלי כהן, מנהל כללית במרחב חיפה וגליל מערבי, מציין כי כללית מובילה במערך השירותים המקוונים שלה שחשיבותם רבה עוד יותר באיזורי פריפריה כי ניתן לקבל מענה רפואי איכותי זמין באופן מיידי, ללא צורך להרחיק מהבית, בלי שיאלצו לתאם תור ולהמתין. כאמור, כללית מפעילה אותו באופן גמיש ומותאם לצרכים ובמסגרת זו הוא מופעל במתכונת מורחבת ביום הבחירות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות