כואב בשיניים, מטפלים דרך הרגל

אתם סובלים מנזקים בגלל חריקות שיניים קיצוניות במהלך השינה בלילה? אין צורך ברופא שיניים, הפיתרון נמצא בכך הרגל שלכם
הלחיצות בכף הרגל הרגיעו את הלחץ וחריקות השיניים. צילום: אילוסטרציה

הלחיצות בכף הרגל הרגיעו את הלחץ וחריקות השיניים. צילום: אילוסטרציה

תושבת הצפון, אם לארבעה ילדים, שסבלה במשך כשנה מחריקת שיניים, שגרמו לה לנדודי שינה, טופלה באמצעות רפלקסולוגיה במרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה ודיווחה על כך שחריקת השיניים פסקה ושהיא אף חזרה למסלול חיים תקין, שכלל חזרה לשינה טובה בלילה. הטיפול קיים בכל מרפאות כללית רפואה משלימה.
"המטופלת הגיעה אלינו למרפאה והתלוננה על כך שהיא סובלת מכאבים בחניכיים ובאזור הפה, שנגרמו בגלל חריקת שיניים קיצונית בלילות", סיפרה הרפלקסולוגית במרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה, רונית גידו, שציינה בנוסף: "הענקתי למטופלת טיפולים באזורים בכף הרגל שאחראים על מערכת העצבים ומערכת הרגשית ובבלוטות ההורמונים, כאשר הטיפול עסק בעיקר בשיטה של הרגעה מהמתח והחרדה היומיומית שהיא חווה.".
רונית גידו מסבירה עוד: "הטיפול הרפלקסולוגי עובד דרך נגיעות שונות בכפות הרגליים המשקפות את אברי הגוף. בטיפול ניתן דגש למערכת העצבים ולמערכת הרגשית, תוך שילוב של המגע עם ההקשבה לגוף".
בסיכומו של דבר, אומרת רפלקסולוגית במרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה: "לאחר סדרת טיפולים, חריקות השיניים נעלמו ואיכות החיים של המטופלת השתפרה וכעת, היא מגיעה אחת לחודש לטיפולים משמרים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות