שלישוק ברשת ויקטורי

מבצעים חסרי תקדים במחלקת הירקות ב ימי שלישי ורביעי הפכו כבר למסורת בסניפי ויקטורי. עושים שוק ב"שלישוק" עם מגוון של מבצעים על פירות וירקות.

 

גזר ארוז, כרוב לבן, עגבניה, חסה ותפו"א לבן ב-  2.90 ש"ח לק"ג ועוד עשרות מוצרים בכל סניפי הרשת ובאונליין

אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי: " נמשיך לפעול למען קהל לקוחותינו תוך כדי שאנו מוזילים את המחירים ומשפרים ומייעלים את השירות"

אייל רביד מנכ"ל רשת ויקטורי. צילום: יח"צ

ימי שלישי ורביעי הפכו כבר למסורת בסניפי ויקטורי. עושים שוק ב"שלישוק" עם מגוון של מבצעים על פירות וירקות. וימי רביעי חגיגית בשרים. וכעת  מציעה רשת ויקטורי ללקוחותיה גזר ארוז, כרוב לבן, חסה, עגבניה, ותפו"א לבן ב2.90 ש"ח לק"ג בכל סניפי הרשת ובאונליין ועוד עשרות מוצרים במחירים שווים במיוחד. מבצעים אלה ועוד רבים, הינם חלק מהאסטרטגיה של אייל רביד, מנכ"ל רשת ויקטורי, להוזלת יוקר המחייה וכך גם לאפשר לקהל הלקוחות  את האפשרות ל"צרכנות נכונה" בימים קבועים עם מבצעים אטרקטיביים במיוחד.

 

רביד ציין כי "רשת ויקטורי עושה מאמצים להוריד את מחירי המוצרים ברשת עבור הצרכן ויחד עם זאת לאפשר חווית קנייה נעימה גם בסניפים וגם באונליין".

מבצעים אלה ועוד רבים אשר מציעה הרשת מצטרפים למסורת הקבועה בכל הסניפים ובאונליין. לצד השלישוק מתווספים גם קרנבל הבשר בימי רביעי שהפכו מזוהים כימים אטרקטיביים לקניות בקרב לקוחות הרשת והמבצעים המשתנים בכל יום ראשון.

 

'ויקטורי' רשת סופרמרקטים (ת"א: וקטר) היא קבוצה בתחום השיווק הקמעונאי והסיטונאי בתחום המזון בישראל. הרשת מפעילה 46 סופרמרקטים בכל הארץ, באמצעות חברת בת הפועלת בשיטת הדיסקאונט – מחירים זולים לצרכן הפרטי.

 

בסופרמרקטים למעלה מאלף סוגי פריטי מזון, מוצרי טואלטיקה וניקוי; מוצרי קוסמטיקה; מוצרי הלבשה וטקסטיל. כמו כן לחברה מותג פרטי בשם "המותג". החברה מעסיקה כיום כ – 2,200 עובדים. מנכ"ל החברה – אייל רביד.

אתר החברה: www.victory.co.il

 

*המבצעים תקפים בתאריך 30.10.18 בלבד, בקנייה מעל 50 ₪ ומוגבלים עד 3 ק"ג או 3 יח’ ו/או מימוש ללקוח, תיתכן שונות במחיר המוצר בין חנויות הרשת ולפיכך, יוצג מחיר על המוצר או בסמוך לו בכל אחת מחנויות הרשת, ט.ל.ח

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות