"לגלגו עליי ואמרו לי שאין סיכוי"

רגע אחרי תוצאות האמת מתפנה ניר שובר, מי שעמד בראש מטה הפעילים של עינת קליש רותם, לכתוב מילים של סיום ובעיקר של התחלה


 

 

זו היתה מערכת בחירות קשה, אמוציונאלית, מורכבת ולא פעם גם מאוד (מאוד) מתסכלת. קרב מייגע עם ריבוי מהמורות. אבל במטה של קליש האמינו.

 

וכך כתב הבוקר ניר שובר, ראש מטה הפעילים של עינת קליש רותם:

 

"לפני שנה, או שנתיים, או שלוש, או יותר, זה באמת לא משנה ממתי מתחילים לספור; התחלתי לצעוד בדרך מסוימת עם אמונה שלמה בדרכי!

שאפשר לעשות כאן שינוי ולמוטט שלטון ישר וחזק.

בהתחלה לגלגו עליי ואמרו לי שאין סיכוי, אבל אני ידעתי שציניות היא בסך הכל הגנה מהפחד משינוי ומה שדרוש כדי להביאו.

עם מספיק אמונה וכח רצון ידעתי שיהיה אפשר להעיר את העיר הזאת ואת התושבים שלה, לשים אותם חזרה במרכז, וליצור פה שלטון מקומי חדש ומחדש שדואג קודם כל לתושב הקטן. לאזרח הוותיק, לסטודנט, לילדי חיפה, לבעל החנות, להולכים על ארבע, ולא לחברים של השלטון הישן". 

 

רגעי ההכרזה אמש על תוצאות המדגם, שהכתירו את עינת קליש רותם לראש העיר הבאה. במרכז מאחור, שובר מריע (עם משקפיים). צילום מתוך פייסבוק ניר שובר

 

"התחלנו קמפיין.

בהתחלה היו ספקות, מסגרות קמו והתפרקו במהירות של שליחת פוסט.

אבל בסוף של תהליך, שיתוף פעולה קודם כל ברמה הערכית ורק אחר כך ברמה הפרקטית, הוליד את הנבחרת המעולה בראשות עינת קליש רותם להחליף את השלטון הישן והישנוני של יונה יהב.

עינת רתמה כוחות שונים שהביאו גישות שונות תחת כנפיה, וכשהגיעה ההצעה החלטתי שטובת העיר עומדת לפני האגו ונכנסתי מתחת לאלונקה". 

 

 

שובר: "החלטתי שטובת העיר עומדת לפני האגו ונכנסתי מתחת לאלונקה". בתמונה: קליש-רותם אתמול בערב עם שני בניה ועם שובר, לפני הקראת תוצאות המדגם. צילום מתוך פייסבוק ניר שובר

 

עכשיו אנחנו אחרי הניצחון אבל לפני שנתחיל לסכם ולהודות לכל מי שעזר, אני חושב שצריך להזכיר שזה היה ניצחון במחיר קשה.

לאורך הקמפיין גורמים שונים ניסו להילחם בנו וברוח השינוי שייצגנו. מהתקרית הלא נעימה והזכורה של הפסילה של עינת והרשימה מהתמודדות שהייתה צריכה התערבות של בג"ץ כדי לאפשר לתושבי חיפה הליך דמוקרטי אמיתי. ועד מועמדי קש שרק חיכו ליום שיוכלו לחבור ליונה יהב לאחר הבחירות.

אבל את כולם הצלחנו לשים מאחור ולהביא לתושבי חיפה בשורה חדשה.

ואחרי כל זה אפשר להתפנות לחגיגות ולתודות.

קודם כל, ניקח שנייה ונחגוג, ניצחון קשה כנגד התנגדות קשה, וניצחון חשוב שמביא איתו בשורה חדשה לתושבי חיפה.

מהיום אנחנו מפסיקים לדבר ומתחילים לעשות בשבילכם תושבי חיפה.

 

"שיתוף פעולה הוליד נבחרת מעולה". קליש-רותם בחגיגות הלילה. צילום מתוך פייסבוק דובי חיון

 

"לבסוף, אני רוצה להודות לכל מי שעזר לאורך הקמפיין. לעובדי המטה, למתנדבים, לתומכים ברחוב, לחברים שעזרו כשיכלו, ומעל לכל ללארה, אשתי המדהימה לילדיי בן וסן ולמשפחה שלי שנתנו לי את התמיכה החזקה ביותר לאורך כל התהליך.

הבחירות אומנם נגמרו, אבל אני מצפה לראות ולשמוע מכולכם באופן קבוע. העבודה האמיתית בעיריית חיפה רק התחילה", חתם שובר את הפוסט. 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות
Ads