גם החודש בחרתם: בחרתם באתר 'ניוז חיפה קריות' ככלי התקשורת שלכם

גם בחודש הבחירות, בחרתם גולשים יקרים, ב'ניוז חיפה קריות נט' ככלי התקשורת שלכם, שבו קיבלתם עם הרבה אהבה את החדשות המקומיות ואת כל מה שקורה ליד הבית. אהבתם אותנו ושהיתם באתר מעל 5 דקות! שיעור היציאה מדף הבית עמד על פחות מ-0.20%, זה אומר ש-99.8% מהגולשים נשארו ונהנו מהאתר דקות ארוכות

ככלי התקשורת המוביל בחיפה והקריות, הבאנו לכם גולשים יקרים את כל ההתרחשויות, ואת כל הדרמות בזמן אמת בחודשי הבחירות הסוערים. ליווינו את המועמדים והמועמדות, ביקרנו, החמאנו ככל שנדרש ובעיקר עשינו הכל כדי להביא בפניכם גולשים יקרים את האמת.

מערכת הבחירות הנוכחית הייתה ממערכות הבחירות הסוערות שידע אזורינו, וכללה שימוש נרחב באמצעים הדיגיטליים והאינטרנטיים. אנחנו באתר 'ניוז חיפה קריות' הקפדנו לשמור על סיקור הוגן של כל האזורים, וכל המועמדים והמועמדות בכדי לאפשר לכם להכיר בעין מקצועית ואובייקטיבית את כולם כאחד.

משך הביקור הממוצע לגולש מעל 5 דקות!!

 

גם החודש, כמו בחודשים הקודמים אהבתם אותנו: לאתר 'ניוז חיפה קריות' נכנסו החודש על פי נתוני 'גוגל אנליטיקס' מאות אלפי גולשים יקרים שגלשו באתר בכדי ליהנות מתכנים אמינים ואיכותיים, הקשורים למערכת הבחירות הסוערת.

כמות הדפים שנצפו עלידכם גולשים יקרים.

אתם גולשים יקרים אהבתם אותנו, ועל פי נתוני 'גוגל אנליטיקס' (Google Analytics הינה מערכת סטטיסטיקה של גוגל לאתרי אינטרנט, וכיום היא אחד הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת מבקרים באתר),

שיעור היציאה מדף הבית נמוך ועומד על 0.18%

זמן השהייה באתר עמד על 5 דקות ו-11 שניות, ושיעור היציאה מדף הבית 0.18%, מה שאומר ש-99.8% מהגולשים שהו באתר מעל 5 דקות!

אם הכלי הבלתי תלוי של "גוגל" שאומד את הכניסות והגלישות באתרים בכל העולם, אומר ומספר את הסיפור הזה על האתר שלנו "ניוז חיפה קריות.נט", מי אנחנו שנשבור לו את המילה ונתווכח איתו?

מעל 282.000 פעילויות גולשים באתר

עם מספרים אובייקטיבים ובלתי תלויים – אי אפשר להתווכח!

והכל תודות לגולשים שלנו, הנאמנים והחדשים!

אנו מבטיחים לכם, גולשים יקרים, להמשיך לחשוף עוולות ולהיות לכם לאוזן קשבת. אנו מזמינים אותכם לשלוח אלינו למייל האדום הקליקו כאן, ואנו נטפל בעבורכם אל מול כל הגורמים הרלוונטיים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות