היתר בניה לפרויקט SELA B בשכונת אפקה

חברת "סלע בינוי", הבונה את פרויקט "SELA B", פרויקט מחיר למשתכן של החברה בשכונת אפקה בקרית ביאליק, הודיעה היום, כי היא קיבלה היתר הבניה המיוחל.

 

חברת סלע בינוי מתכוונת להקים במסגרת הפרויקט, "SELA B", שני מגדלים האחד בן 22 קומות והשני בן 24 קומות, בשכונה החדשה בקרית ביאליק- "אפקה", הצפון החדש של הקריות. מדובר על שכונה בעלת מיקום אסטרטגי בקריות, שקורמת בימים אלו עור וגידים. בשכונה מתוכננים להיבנות 4,573 יחידות דיור. השכונה מתוכננת לאורך שדרה מרכזית ועם עקרונות תכנון עירוני ליצירת שטחים פתוחים לכל אורך השכונה. בנוסף, יוקמו באפקה מבני ציבור, מבני מסחר ומשרדים, מבני חינוך ותרבות, פארק שכונתי מרכזי ואצטדיון.

צילום: באדיבות חברת סלע בינוי

תמהיל הדירות בבניינים מורכב מדירות 3, 4.5 ו-5 חדרים. דירת 3 חדרים החל מ-830,000 ₪, דירת 4.5 חדרים החל מ- 0,0001.32 ₪, דירת 5 חדרים החל מ- 0,0001.42 ₪. מחירים אלו כוללים גם חניה, מחסן ומרפסת לכל דירה במפרט טכני עשיר.

על פי נתוני האוצר ורמ"י, המחירים בפרויקט "מחיר למשתכן" משקפים הנחה בשיעור של כ-30% ממחיר השוק.

לדברי מורן בן שלוש מנהל השיווק של חברת "סלע בינוי": " אנו שמחים להמשיך ולבנות לזוגות צעירים, דירות במפרט טכני עשיר, במחירי מחיר למשתכן, ולאפשר להם דיור בר השגה, בשכונה חדשה הכולל כל מה שמשפחה צעירה צריכה".

אודות סלע בינוי:

חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת אמנון מסילות. לחברה ישנן 2,500 יח"ד בפריסה ארצית מנהרייה שבצפון ועד לגוש דן.

הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומסחר, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה ועד לרגע מסירת החזקה בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן