הדרכה בורוד

צוות כללית ערך פעילות לקידום מודעות סרטן השד באירוע גדול שנערך בחברת חשמל בחיפה
צוותי כללית במחלקה לקידום בריאות במחוז חיפה וגליל מערבי, בניהולה של ענת אליהו- ספרוני ובמנהלת חיפה, בראשותה של ד"ר רחל דהן, לקחו חלק משמעותי בכנס שנערך חברת חשמל בחיפה שנועד להעלות את המודעות לאורח חיים בריא ולבדיקת ממוגרפיה, במסגרת חודש מודעות סרטן השד.

לפונות לעמדת המידע הוסבר על ידי צוות כללית כי רוב השינויים המתגלים בשד אינם מעידים על בעיות של ממאירות, אך במקרה שאכן מתפתחת ממאירות בשד, הרי שככל שהאבחון מוקדם יותר, כך משתפרים מאוד סיכויי הריפוי. לכן, כדאי לעבור בדיקת ממוגפריה בתדירות המומלצת, בהתאם לגיל וקבוצת סיכון.

 

קידום בריאות למודעות סרטן השד בחברת חשמל. צילום: דוברות כללית

בהמשך, דואג צוות כללית לתאם במקום עבור כל מי שהייתה מעוניינת בכך, תור למכוני הממוגרפיה מור של כללית. התור תואם באיזור המועדף על הפונה בעזרת עמדה ממוחשבת שהפעילו זוהרית קוריאט ממרפאת שפרינצק וישראל פריימן מנהל מערכות מידע, שהגיעו במיוחד למקום בכדי להנגיש את השירות, להקל על הנשים ולהגביר בכך היענות לבדיקה חשובה זו.

כמו כן, הופעל על ידי ענת ספרוני אליהו, מנהלת המחלקה לקידום בריאות של כללית (בתצלום), דוכן למתן ייעוץ בנושא אורח חיים בריא והרשמה לקבוצות הליכה וגמילה מעישון מטעם כללית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות