עוצמה נשית במרחב חיפה

ביוזמתו של משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, התכנסה לראשונה השבוע באולם הישיבות של ההסתדרות בחיפה, ועדה להעצמת נשים, פרי יוזמתו של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה.

 

לראשונה, התכנסה השבוע באולם הישיבות של ההסתדרות בחיפה, ועדה להעצמת נשים, פרי יוזמתו של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. בישיבתה הראשונה של הוועדה השתתפו משה מזרחי יו"ר ה הסתדרות במרחב חיפה ,יצחק בלס יו"ר האיגוד המקצועי וסגן יו"ר המרחב,  יעקב גבאי מ"מ יו"ר אגף מנהל וכוח אדם ועוזר יו"ר המרחב, נציגות נשים בהסתדרות – עו"ד רימא מורד אסעד ,מרים בלס, לימור כהן וסיגי שילקו, זהבה פרץ יו"ר ועד ההנדסאים והטכנאים במחוז צפון, יו"ריות וחברות וועדים – חיה ספורטס מרמב"ם, נאוה מורד מעיריית ק. ביאליק, סמדר ספרן מעיריית ק. אתא, מגי דוד מעיריית טירת הכרמל, יהודית קונפייט מקופ"ח כללית, לאה לחם ושפרה ענתבי מעיריית חיפה, שלומית כהן ממשרד החינוך, רינה נירקו ממשרד הקליטה, רונית לנסמן מדואר ישראל, סמדר רופא מחברת החשמל, צופיה דקל לניאדו מהביטוח הלאומי ועוד עשרות חברות וועד ממרחב חיפה.

הוועדה דנה בהעצמת הנשים העובדות במרחב, פיתוח מנהיגות נשים וקיום יום העובדת בסימן העצמת נשים, שיתקיים בסמוך ליום האישה הבינלאומי, בתאריך 7.3.19. במהלך הישיבה הוקמו וועדות משנה להפקת האירוע.

קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה התרגש עד מאוד מההיענות הגדולה של נשים, נציגות עובדים במרחב חיפה, להשתתף במפגש הראשון ולקחת חלק פעיל במיזם 'עוצמת נשים' – עוצמה נשית במרחב חיפה. משה מזרחי: יש כ- 20 אלף נשים במקומות עבודה במרחב חיפה, יש נשים שהן מנהיגות עובדים, יושבות ראש ועדי עובדים, חברות ועדים, זו עוצמה נשית ואני החלטתי לתת לה ביטוי ולגיטימציה במסגרת ההסתדרות במרחב חיפה. כינסתי למפגש הראשון עשרות נשים בולטות במקומות עבודה, כדי שהן יזמו ויחליטו על הדרכים להעצמה נשית. סימנו את 'יום העובדת' בסמוך ליום האשה הבינלאומית כיעד לאירוע רב משתתפות, שיקדם העצמה נשית ופיתוח מנהיגות נשית במרחב חיפה, מתוך מטרה לפתח את הפעילות הנשית ולקדם נשים לתפקידי מפתח.

קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

הנשים שהשתתפו במפגש חלקו שבחים למשה מזרחי, על היוזמה והרצון לסייע בפיתוח מנהיגות נשית ובהעצמה נשית במרחב. סמדר ספרן יו"ר ועד עובדי עיריית ק. אתא בירכה את מזרחי על השינויים שעשה כשהיה יו"ר ועד עובדי עריית חיפה ועל השינויים שעושה כיו"ר ההסתדרות במרחב חיפה "משה מזרחי זוכה לתשבחות מהנשים שהוא נותן להן את הבמה ואת היכולת להעצמה נשית". רונית עמית יו"ר ועד מרחב צפון של דואר ישראל "לתת כוח לאישה זה לא מובן מאליו".

קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

יצחק בלס מ"מ יו"ר המרחב "הכוח הוא שלכן הנשים. אף יו"ר מרחב לא נתן בעבר במה ולא איפשר ביטויי להעצמה נשית כפי שעושה משה מזרחי". יעקב גברי, עוזר יו"ר המרחב ומ"מ יו"ר אגף מנהל וכח אדם " בהובלתו של משה, אנחנו בעד לחשוב על העתיד, על מנהיגות העתיד, ונשים צריכות להיות חלק ממנהיגות זו".

משה מזרחי הזמין למפגש הנשים את המפיק יוסי ג'מאל, כדי שיציע תוכנית להפקת האירוע, כל זאת לאחר שהנשים שהשתתפו במפגש יחליטו על אופיו ותכניו של האירוע. בהחלטה משותפת, החליטו הנשים להתחלק למספר ועדות שכל אחת מהן תידון בחלק אחר של האירוע. בועדות תתקבלנה החלטות בנוגע לשיווק ופרסום האירוע, בחירות האומנים והמרצים, כיבוד, הפעלות, שי סמלי למשתתפות באירוע, האם לקיימו בשעות היום או בערב וכדומה בכך.

משה מזרחי הציע לנשים, מעבר לנושא האירוע המדובר, להשתמש במתקני ההסתדרות ובעיקר באולם הכנסים של ההסתדרות, כדי לארגן הרצאות, סרטים ומפגשי נשים. מזרחי ביקש מהן גם לסייע בצירוף נשים נוספות כחברות בהסתדרות.

 

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנדל"ן