אירועי שבוע היזמות הבינלאומי

פרופ' רפי ביאר, מולי אדן, הדר גולדמן, ד"ר אירית אידן, עינב אדיב, זוהר לבקוביץ' וד"ר אודי גרף יהיו אורחי הכבוד בשבוע היזמות הבינלאומי ה-3 שיתקיים בחיפה בין התאריכים 11-18 בנובמבר

עשרות סדנאות ומפגשים ייחודיים יתקיימו בעיר במסגרת אירועי "שבוע היזמות הבינלאומי" שיצויין במקביל ב-170 מדינות ברחבי העולם

בדומה לשנה שעברה, גם השנה תוביל חיפה את אירועי "שבוע היזמות  הבינלאומי". השנה יתאפיין שבוע היזמות בגידול משמעותי במספר ובמגוון האירועים שיתקיימו במסגרתו ברחבי העיר, בדגש על  איזור העיר התחתית, המוכר כרובע החדשנות בחיפה.

מטרת הפרויקט הינה לעודד ולהכווין יזמים צעירים לבחור במסלול יזמי כדרך להתפתחות אישית וחברתית, הפיכת רעיון למציאות והטבעת חותם. המיזם קורא לצעירים מכל העולם לשלב בחייהם חדשנות, דמיון ויצירתיות כמקור השראה, לחשוב "בגדול", להפוך רעיונות למציאות ולהטביע את חותמם.

אירועי שבוע היזמות הבינלאומי צילום עיריית חיפה

אירועי "שבוע היזמות הבינלאומי" בחיפה ייפתחו ביום ראשון, 11.11, ב"ערב המנטורים הגדול", אותו מפיקה עיריית חיפה, שיתקיים במשרדי WeWork בעיר התחתית. 6 סטארטאפים חיפאיים שעלו לשלב הגמר יציגו את מיזמיהם בפני 7 שופטים עתירי ניסיון בעולם הטכנולוגיה, הפרסום והיזמות: מולי אדן –  סגן נשיא אינטל לשעבר ויו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת חיפה, זוהר לבקוביץ' – יזם הייטק סדרתי ומשקיע הון סיכון וחבר בצוות השיפוט של תכנית "הכרישים", פרופ' רפי ביאר – מנהל המרכז הרפואי רמב"ם, ד"ר אירית אידן – סמנכ"לית בכירה למחקר ולפיתוח ברפאל, הדר גולדמן – מוזיקאי, פרסומאי לשעבר ואיש נדל"ן בהווה וחבר בצוות השיפוט של תכנית "הכרישים", עינב אדיב ברר – מייסדת מותג חיתולי "בייביסיטר", יזמית וחברה בצוות השיפוט של תכנית "הכרישים", ד"ר אודי גרף – מנכ"ל חברת HP בישראל.

המיזם שינצח בתחרות יזכה במענק כספי בסך של  10,000 ₪. פרס נוסף יינתן למיזם שידורג במקום השני.

במסגרת אירועים נוספים שיתקיימו במהלך השבוע, יוזמנו תושבי העיר להשתתף בהרצאה "יזמות-כן, כל אחד" שתתקיים אף היא ב WeWork Downtown Haifa ותסקור את עולם היזמות בישראל, תוך קיום שיח פתוח על יזמות ועל ההזדמנויות הקיימות בה, ויצירת השראה בקרב המשתתפים לחשוב על עצמם כמסוגלים ומתאימים לעולם זה.

אירוע מרכזי נוסף יתקיים בהאב "אינוונט" שברחוב הנמל ויוקדש לנושא "אתגרים והצלחות בקריירה", הפונה לקהילת הנשים המהנדסות, המדעניות והטכנולוגיות, אשר יעסוק באתגרים ובהצלחות במקום העבודה ובמעבר מתפקיד בחברה גדולה לעולם היזמות.

כמו-כן יוכלו המשתתפים בשבוע היזמות ליהנות ממגוון אירועי "יזמות על הבר" בפאבים בעיר התחתית, סדנאות, תערוכות, מיצגים,  אירוע Fuckup Night Haifa , וכן אירועי Pitch Nights בהם יציגו חברות סטארט אפ את עיקר עשייתן ואת הדרך שאותה עשו.

גם השנה יתקיים פרויקט "בחזרה לשורשים", במסגרתו יזמים מצליחים "חוזרים לשורשים", לביה"ס שבו למדו, ונפגשים עם תלמידי השכבה הבוגרת, מספרים להם על המסלול שעברו, על המיזם/החברה שהקימו, מה למדו, איפה שירתו במסגרת שירותם הצבאי, יספרו על מה הצליח ומה פחות הצליח וכיו"ב.

בחיפה פועלות כיום למעלה מ-250 חברות סטארט-אפ, שגייסו יחד קרוב ל-300 מיליון דולר בשנה האחרונה. 50 מבין החברות שיושבות בחיפה, מגדירות עצמן כסטארטאפ בתחום הרפואה הדיגיטלית וטכנולוגיות רפואיות, והעיר עצמה נחשבת לבירת הסטרטאפים הרפואיים בישראל.

בפעילות היזמים בעיר תומכים כ-11 מרכזי יזמות, ביניהם ה-In-Vent ההאב העירוני בעיר התחתית, hiCenter, מטי חיפה, מרכז ברוניצה בטכניון, MedTech של בית החולים רמב"ם ועוד – רוב המרכזים מציעים חללי עבודה, אירועים, מפגשי העשרה וייעוץ ותכניות תמיכה שונות.

קהילת היזמות בעיר נמצאת גם היא בתנופה אדירה, ומתחילת השנה התקיימו בעיר כ-80 אירועים, כאשר במהלך חודש נובמבר מתוכננים כ-30 אירועי יזמות שונים בעיר. בנוסף, מספר מקומות הישיבה בחללי העבודה בעיר עלה לקרוב לכ-1,000 מקומות עם כניסתה של WeWork לעיר התחתית באוגוסט האחרון.

אתר היזמות העירוני HaifaUP הושק גם הוא השנה והוא מהווה את המדד המלא לאקו-סיסטם היזמי בעיר, וכולל מפת סטארטאפים לפי מיקום, תחום התמחות ושלב גיוס, סקירה של חללי העבודה, מרכזי היזמות והאקסלרטורים הפועלים בעיר. בנוסף, מרכז האתר את אירועי היזמות המתקיימים ברחבי העיר.

להלן רשימת 6 המיזמים שיוצגו ב"ערב המנטורים הגדול" ויתחרו על הפרס הגדול:

FitMyTimeשם המיזם:

 שם היזמת: יעל אופנהיים

תיאור המיזם

FitMyTime -מרקטפלייס בינלאומי לאימונים אישיים אונליין (לאימוני כושר אונליין UBER), בזמן אמת.

המיזם מאפשר לאנשים להתאמן עם מאמן אישי בשפה שלהם, מכל מקום ובכל זמן באמצעות אפליקציות וידאו-צ'ט. במקביל, האתר מציע למאמנים דרך נוספת להתפרנס, מעבר/בנוסף לעבודה בחדרי כושר/סטודיו

אתר אינטרנט – www.fitmytime.com

שם המיזם: GearEye

שם היזמת: יוליה לרנר

תיאור המיזם

חברת GearEye המציאה פתרון ייחודי למעקב, ארגון וחיפוש אחר פריטים בעזרת מדבקות RFID,  סורק משוכלל, ואפליקציית מובייל. הפתרון מיועד הן למקצוענים והן לחברות. החברה חוללה מהפכה באופן בו נעשה שימוש אלחוטי ב-RFID לצורך חיבורו לכל מכשיר נייד, באופן משתלם במיוחד.

כעת, כל אחד יכול להימנע מעוגמת הנפש הכרוכה באובדן פריטים יקרים, באמצעות תנועת יד קלילה ולחיצה על כפתור בלבד. אפליקציית GearEye מאפשרת ללקוחות לארגן את הציוד החיוני שלהם ברשימות ספציפיות, ולבצע איתור של כל קבוצת הפריטים או יחידה בודדת של ציוד, וכך מאפשרת שמירה על בטחון הפריטים. אתר האינטרנט – www.geareye.co

שם המיזם: Pruvo

שם היזם: איתי מריסיפר

תיאור המיזם

Pruvoהוא שירות אוטומטי שלוקח הזמנת מלון קיים מכל אתר אינטרנט, עוקב אחר המחיר שלו 24/7 ומספק לך את החדר אותו הזמנת במחיר נמוך יותר. על ידי ביצוע הזמנה חוזרת בעת ירידה במחיר, תוכל לחסוך עד 72% מהמחיר המקורי. האלגוריתם הייחודי של Pruvo מסוגל למצוא מחירי חדרי מלון שאינם זמינים למשתמש המצוי/המתחרים.

אתר האינטרנט  www.pruvo.net

שם המיזם: FAST Applications Ltd

שם היזם: אדם ירון

תיאור המיזם

FAST הוא המיזם הראשון בעולם המשתמש ברשת מקצועית למשלוחי מטענים ומובילים ימיים ללא אנייה, עם אלפי חברות ביותר מ-100 מדינות ואזורים ברחבי העולם. המיזם מתבסס על פלטפורמת שירות היכולה להפוך כל תהליך של משלוח בינלאומי של מטענים לדיגיטלי תוך מספר דקות.

המטרה של FAST לשנות את עולם משלוח מטענים ולהפוך אותו לדיגיטלי וחסכוני.

אתר אינטרנט – www.Fast-apps.com

שם המיזם: Sowillo Energy

שם היזם: קיריל דדוול

תיאור המיזם

Sowillo מפתחת מערכות חימום מים תרמו-סולריות חכמות לבניינים רבי קומות, המאפשרים מכירת מים חמים במחיר תחרותי. מערכות Sowillo הן יוזמות בכל תחומי הפעילות שלהן: הן משתמשות בתחזית הייצור והצריכה, תחזית מזג האוויר והלמידה של מכונה כדי להגיע לאופטימיזציה עמוקה יותר וכתוצאה מכך עלויות אנרגיה קטנות יותר. ההוצאות התפעוליות מופחתות על ידי שימוש בזיהוי אנומלי עבור תחזוקת חיזוי.

www.sowillo.com אתר אינטרנט

שם המיזם: XR VISUAL

שם היזם: איציק גולד

תיאור המיזם

תחום המיזם: מציאות מדומה / B2B / תוכנה. הבעיה: כיום, שהולכים לקנות תאורה לסלון החנות מלאה במספר עצום של תאורות, התלויות אחד ליד השני בצפיפות רבה (כאשר חלק מהמוצרים כלל אינם במלאי). הדבר נכון גם לריצוף, חיפויי קיר, ריהוט ולמעשה לכל תחום עיצוב הבית. הדבר מבלבל, מייצר חווית קניה רעה ומקשה על הלקוח בקניית המוצר. מטרת המיזם – לאפשר ללקוח לראות את המוצר שהוא קונה בצורה ברורה. הפתרון: הצגת המוצרים במרחבי תצוגה וירטואליים, מסוגננים ומעוצבים. בכך ניתן לשפר את חווית הלקוח בחנות, להעניק לו ביטחון בקניה, וע"י כך להגדיל את היקפי הקניה ולקצר את זמן המכירה של החנות. בין המתחרים ניתן למצוא את: Marxent  ו- Strata SpacesVR

אתר אינטרנטhttps://xrvisual.com

לחצו לרשימת האירועים המלאה בשבוע היזמות 11-18.11

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחם בחיפה

 • טקס חלוקת תעודות לבוגרי התכנית לעידוד חשיבה מתמטית

  20 ילדי גן חובה מחיפה, בני הקהילה האתיופית, סיימו תוכנית ייחודית לעידוד חשיבה מתמטית בגיל הרך
 • בהשקעה כספית הנאמדת בכ-2.5 מיליון ₪ שוקמו שוחות בקרה על מאסף ביוב ראשי במכון הטיהור

  במסגרת עבודות שמבצע איגוד ערים אזור חיפה – ביוב למען שיפור איכות הסביבה, בוצעו עבודות לשיקום שוחות בקרה על מאסף ביוב ראשי, לדברי מנכ"ל איגוד ערים אזור חיפה – ביוב עדי שטרנברג, "הצינור קולט ומוביל את כל השפכים מ- 11 רשויות מקומיות ומשרת אוכלוסייה של כ- 700 אלף תושבים בספיקה יומית של כ- 100 אלף מ"ק שפכים ביממה
 • בהשקעה כספית הנאמדת בכ-2.5 מיליון ₪ שוקמו שוחות בקרה על מאסף ביוב ראשי במכון הטיהור

  במסגרת עבודות שמבצע איגוד ערים אזור חיפה – ביוב למען שיפור איכות הסביבה, בוצעו עבודות לשיקום שוחות בקרה על מאסף ביוב ראשי, לדברי מנכ"ל איגוד ערים אזור חיפה – ביוב עדי שטרנברג, "הצינור קולט ומוביל את כל השפכים מ- 11 רשויות מקומיות ומשרת אוכלוסייה של כ- 700 אלף תושבים בספיקה יומית של כ- 100 אלף מ"ק שפכים ביממה
 • מקבלים את השבת מול השקיעה בחוף דדו

  במהלך חודשי הקיץ, בין התאריכים 12.7 – 6.9, מוזמן הציבור לקבל את השבת, מדי יום שישי, בתפילה מוזיקלית באמפי חוף דדו, מול השקיעה
 • 'מחדשים ביחד'

  בעזרת הטכנולוגיה של אינטל – הגינה בנווה דוד תהפוך לגינה קהילתית חכמה
 • חלוקת פרסי "אות התקינות"

  מספר שיא של 23 מועצות בתי-ספר בחיפה זכו ב"אות התקינות" של משרד החינוך
 • "פסטיבל פירמידה לשירה"

  פסטיבל פירמידה לשירה ואדי סאליב הראשון בחיפה יתקיים בפירמידה בחיפה שמעל ואדי ניסנאס בעיר התחתית מול מפרץ חיפה על פני שלושה ימים.
 • ברביעי: תרגיל היערכות לשעת חירום בחיפה 

  עיריית חיפה ופיקוד העורף יקיימו תרגיל היערכות לשעת חירום בעיר: תנועה של חיילים רבים ורכבי בטחון צפויים ברחבי האיזור
 • כבר ראיתם את החוף המונגש?

  בחיפה הונגש בימים אלה החלק הדרומי של חוף הכרמל. כי לכולם מגיע ליהנות מהים
 • נשלמות ההכנות לל"ג בעומר

  בעיריית חיפה קוראים לתושבים לשמור על כללי זהירות ובטיחות
 • אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

  אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה ייפתחו בחיפה בעצרת זיכרון  ממלכתית – "צעיר לנצח", שתתקיים ב"גן הזיכרון" שבשכונת הדר
 • ערב הוקרה לבוגרי מעברת "שער העלייה"

  'שער העלייה' אינו רק שם של שכונה בפאתי הכניסה הדרומית לחיפה. בעבר היה 'שער העלייה' מחנה קליטה ומחנה מעבר מרכזי לעולים שהגיעו לנמל חיפה בעלייה הגדולה שהחלה עם קום מדינת ישראל.
 • בית הספר חוגים על שם רחל מתוקי. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

  בי"ס "חוגים ע"ש רחל מתוקי"

  1,120 תלמידי בית הספר השש-שנתי "חוגים ע"ש רחל מתוקי", החלו אתמול (א', 28.4) את לימודיהם במבנה בית הספר החדש ברחוב לאון בלום, מיד עם חזרתם מחופשת הפסח.
 • ספורט עבורם זה חלק מהחיים

  למעלה מ – 1,000 תלמידים מורים, מחנכים ומנהלים מחטיבות הביניים בתיכון "קריית חיים" ומבתי הספר היסודיים בקריה, כבשו היום (רביעי 03.04.19) את רחובות קריית-חיים במסגרת מירוץ ה״תיכוטלון״ שקיים בית הספר
 • שיקום בית העלמין "כנסת ישראל"

  תלמידי תיכון "עירוני א'" סיימו לאחרונה, בתחושת גאווה גדולה, את השלב הראשון בשיקום בית העלמין "כנסת ישראל" הממוקם בדרך יפו, בסמוך לציון קברו של האמורא אבדימי דמן.
 • מחוברות – גירסת ההייטק

  במסגרת "יום האישה" שצויין בחיפה, נערך אתמול באצטדיון "סמי עופר" כנס ראשון מסוגו, אשר נועד לייצר חיבורים בין נשים העומדות בחזית הטכנולוגיה בעולם היזמות וההייטק
 • מפגש חגיגי לרגל השנה האזרחית החדשה

  ראש העיר ד"ר עינת קליש רותם נפגשה עם ראשי הדתות והעדות לרגל החגים והשנה האזרחית החדשה
 • חנוכה - חג היזמים

  השנה נבחרו חיפה וירושלים להיות הערים שיארחו את פרוייקט Start Haifa  ובירושלים Start Jerusalem שמקיים משרד החוץ ב-5 השנים האחרונות.
 • עמותה לקדמה חברתית

  חברי העמותה לקדמה חברתית נפגשו עם ראש העיר ד"ר עינת קליש רותם
 • כנס ה"סייברטק" הראשון

  כ- 1,000 תלמידי תיכון השתתפו בכנס ראשון מסוגו שיזמו אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה"ל, הטכניון ועיריית חיפה
 • יום החינוך החיפאי

  כמיטב המסורת החיפאית, יצוין ביום חמישי, 29 בנובמבר, יום החינוך החיפאי- יום הוקרה לאנשי ונשות החינוך ועובדי המנהלה בבתי הספר וגני הילדים.
 • פתיחת אירועי הגימלאידה ה – 13

  במפגש חגיגי של בני המאה, נפתחו אתמול [ב'] אירועי הגימלאידה ה –13 בחיפה.  במפגש, שהתקיים בבית הכט,
 • פרס הוקרה יוקרתי הוענק לראש עיריית חיפה היוצא

  פרוייקט ההתחדשות של העיר התחתית בחיפה עלה לשלב הגמר בתחרות "ערים חכמות" שהתקיימה במסגרת הכנס העולמי לערים חכמות בברצלונה
 • אירועי שבוע היזמות הבינלאומי

  פרופ' רפי ביאר, מולי אדן, הדר גולדמן, ד"ר אירית אידן, עינב אדיב, זוהר לבקוביץ' וד"ר אודי גרף יהיו אורחי הכבוד בשבוע היזמות הבינלאומי ה-3 שיתקיים בחיפה בין התאריכים 11-18 בנובמבר
 • חינוך בעזרת טאבלטים

  עשרות מחשבים ניידים ובהם אפליקציות מיוחדות הוענקו השבוע ע"י קרן אתנה למורים בבתי ספר לחינוך מיוחד בחיפה
 • כנס לדוברי השפה הרוסית

  כנס לדוברי השפה הרוסית התקיים במתנ"ס ביתנו ביוזמתה של סגנית ראש העיר, יוליה שטראים, במעמד ראש העיר, ובהשתתפות למעלה מ-200 תושבי שכונת הדר
 • "העיר החכמה"

  גם בעולם מעריכים את הצלחת המיזם לחידוש העיר התחתית : חיפה מועמדת לזכייה בפרס במסגרת תחרות בינלאומית לערים חכמות שתתקיים בברצלונה
 • אירועי הזיכרון לזכר רצח ראש הממשלה, יצחק רבין, נפתחו בחיפה, ביום חמישי [18.10] "באסיפה הישראלית" שהתקיימה בספורטק נווה שאנן ביוזמת מועצת תנועות הנוער הארצית ועיריית חיפה. 
 • הנגשת המרכז הקהילתי "עבאס"

  כמילון ₪ הושקעו על-ידי עיריית חיפה בהנגשת המרכז הקהילתי "עבאס" עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.
 • פרס קליטה מיטבית של מורים הוענק לתיכון קרית חיים

  הפרס מוענק על ידי משרד החינוך עבור קליטה ראויה של מורים בשלוש השנים הראשונות לעבודתם. תיכון קריית חיים קלט בשנת תשע"ח 31 מורים חדשים
 • נמשכת תנופת ההתחדשות העירונית בחיפה

  לראשונה, תבוצע התוכנית במתחם "המלך שלמה" בשכונת החוף נווה דוד במתכונת של "בינוי-פינוי"
 • נחנך פארק הספורט החדש בקריית-חיים

  כ-30 מיליון ₪ מושקעים בהקמת הפארק החדש שנחנך אמש (רביעי, 26.9) במרתון הופעות של אמנים ולהקות מקומיות ובהופעה של ליאור נרקיס
 • מופע האורות המוזיקלי הגדול של חיפה

  מיצג אורקולי מרהיב ביופיו מדי ערב בעיר תחתית- מדי חצי שעה ייפתח מופע מתחדש של מיצגים בני 5 דקות המורכבים מ-260 ערוצי תאורה ומ-300 אלף נוריות לד
 • תערוכת הקריקטורות הבינלאומית ה-24

  השנה מוקדשת התערוכה לרטרוספקטיבה של קריקטורות נבחרות שהוגשו ל- 23 תחרויות בינלאומיות שהתקיימו בחיפה בין השנים 1995 עד 2017.
 • סוף לתעלומה - נחשפה המנהרה הסודית בשכונת הדר

  שיתוף פעולה חדש בין עיריית חיפה לחברת "אינטל" יהפוך את מנהרת בלפור בהדר למתחם חווייתי-טכנולוגי, להנאת המבקרים במקום    
 • מאות השתתפו בחנוכת "פארק נאות פרס"

  במרכז הפארק, המשתרע על שטח כולל של כ – 12 דונם, הוקם מתקן  משחקים אתגרי, יחיד מסוגו בישראל והשני מסוגו בעולם 
 • "גיבור חיפה ההודי"

  100 שנים לשחרור חיפה מהשלטון העותומני ולנפילתם של חיילי גדוד הפרשים בפיקודו של "גיבור חיפה"  
 • בחיפה מודים לכחולי המדים

  אלפי מבקרים הגיעו לחגוג בהפנינג ענק למשפחות, שקיימה משטרת ישראל במגרשי אתו"ס בחיפה תחת הכותרת "המשטרה עם הלב לחיפה".
 • אירועי אוגוסט חם בעיצומם

  אירועי אוגוסט בחיפה נמצאים בעיצומם וימשכו גם השבוע עם שורה של אירועים בשכונות העיר, 
 • כ-10,000 בני נוער חגגו בעיר הנוער בחיפה

  השנה ה-15 ברציפות: הופעות, עמדות תקלוט עצמי, להקות נוער, אטרקציות, דוכנים, צילום חוויתי, במת להקות צעירות, דוכני מזון ועוד
 • עיריית חיפה וחברת Mobiwize הישראלית בשיתוף פעולה

  טכנולוגיית חישה חדשנית למיפוי של איכות כבישי העיר תוטמע ברכבי תפעול של עיריית חיפה
 • הקמת מגרש כדורגל, "מיני-פיץ'"

  עיריית חיפה תקים מגרש כדורגל מיני-פיץ' חדש ברח' החי"ל בשכונת בת-גלים
 • אמנה שיתופית חדשה בחיפה

  לראשונה בישראל נחתמה בחיפה אמנה לשיתוף פעולה בין מרכזים רפואיים לחברות הזנק במטרה לקדם את תחום הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי
 • הקמת הספורטק החדש

  כ – 5 מיליון ₪ מושקעים ע"י עיריית חיפה בהקמתו של הספורטק החדש בשכונת נווה שאנן. הקמת המתחם צפויה להסתיים בחודש הבא
 • כנס העדה האסלאמית - אחמדית

  הכנס השנתי של העדה האסלאמית – אחמדית, יתקיים זו השנה ה – 22 ברציפות בסוף השבוע הקרוב, בסימן "קירוב לבבות"
 • עשרות יזמים השתתפו בהאקטון הטכנולוגי

  104 יזמים מכל רחבי הארץ השתתפו בהאקטון השנתי שהתקיים בסוף השבוע האחרון בהאב העירוני IN-VENT במקום הראשון זכתה קבוצת יזמים עובדי רפא"ל, שהציגו מוצר טכנולוגי חדשני שמטרתו לסייע במלחמה כנגד היכחדות צבי הים בעולם.
 • ערב הוקרה למצטייני חיפה

  321 תלמידים חיפאיים זכו בהישגים ארציים ובינלאומיים בשנת הלימודים תשע"ח
 • הסכם שיתוף פעולה בין חמש ערים תאומות בגרמניה

  ראשי הערים מיינץ, מנהיים, ארפורט, דיסלדורף, ברמן וחיפה יפעלו במשותף לקדם שיתופי פעולה בתחומי הכלכלה, המסחר והתיירות, מדע וטכנולוגיה, אקדמיה חינוך ותרבות היי טק ומדעי החיים 
 • אירועי חג הספר העברי בחיפה נמשכים  

  מאות משפחות השתתפו בחגיגות שוק "קרא תן" שפתחו את אירועי חג הספר העברי בגן הכט שעל הכרמל וכללו מלבד יריד החלפת ספרים משומשים, הפנינג למשפחות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה ונגנים.
 • אירועי חג הספר החיפאי

  האירועים ייערכו במספר מוקדים בעיר וייכללו בין היתר את שוק קרא תן – יריד החלפת ספרים משומשים בכרמל ובקריית חיים, הצגות ילדים, שעות סיפור, הפנינג, סדנאות יצירה, ופסטיבל מספרי סיפורים עם יוסי אלפי
 • סיכום שנת זהירות בדרכים

  במסגרת תכנית ייחודית אותה מובילה עיריית חיפה, עוברים ילדי הגנים לאורך השנה למידה מעשית בתחום הזהירות בדרכים. הלמידה, המתקיימת במגרש זה"ב, מדמה אזור עירוני סואן, וכך מאפשרת לילדים ללמוד את כללי היסוד של זהירות בדרכים תוך התנסות חווייתית מהנה בשטח
 • "נשים מובילות עושות שינוי"

  רשת נשים מנהיגות תפעל במשותף לקידום נשים ברחבי העולם  
 • "שוחים מהלב"

  המשחה החברתי לטובת מחקר למניעת מוות לבבי פתאומי ברמב"ם יוצא לדרך בפעם השלישית
 • תיקון ליל שבועות

  עיריית מרחיבה את מסורת "תיקון ליל שבועות" עם שורה ארוכה של אירועים ברוח החג, הרצאות, ריקודים, הופעות, לימוד ובחינת סוגיות הקשורות לחג בהן הבשורה החברתית הטמונה במגילת רות, סמלי החג ומנהגיו
 • ברית הסכם ידידות ושיתוף פעולה

  ראש עיריית יאש [יאסי] שברומניה מיחאי קיריקה, הגיע השבוע לביקור רשמי בחיפה בראש משלחת בת 17 חברים במהלכו יחתום היום [יום ג' בשעה 17:00] עם רה"ע יונה יהב, על ברית הסכם ידידות ושיתוף פעולה בין חיפה ליאש.  
 • פיתוח תכנים בתלת מימד

  תלמידי עירוני ה' זכו במקומות השני והשלישי בתחרות ה 3D-TON ויפתחו משחק לימודי
 • חיפה תהפוך לבירת הגיימינג

  עשרות שחקנים ומתכנתים מארה"ב ומרחבי הארץ יגיעו למרכז הטכנולוגי בחיפה ביום חמישי הקרוב (10.05.2018) לתחרות ה- 3D-THON- תחרות פורצת דרך שמטרתה לקדם את מערכת החינוך באמצעות משחקי מחשב ומשחקי תלת- מימד.
 • חוטים בשלל צבעי הקשת

  ברחוב שער פלמר שבעיר התחתית, אשר שימש בתקופת המנדט כשער הכניסה למדינת ישראל ולעיר חיפה בפרט, הוצב השבוע מיצג אורות מרהיב, אשר מידי ערב, עם רדת החשיכה, צובע את שדרת הדקלים ברחוב בשלל צבעי הקשת.
 • מברכים את הכנסייה

  היום (שלישי, 24.4) ביקרו נשיא המדינה, ראובן ריבלין וראש העיר חיפה, יונה יהב, בכנסייה היוונית-קתולית בחיפה לרגל חג הפסחא. במהלך הביקור פנה הנשיא ריבלין לראש העיר יהב ואמר: "אתה איש של גשרים בין כל חלקי האוכלוסייה – יהודים, ערבים, נוצרים, מוסלמים בהאים ואחרים. אתה משמש דוגמא לא רק בארץ, אלא בעולם כולו, באופן שבו העיר […]
 • "חיפה כמודל חיים משותפים"

  כ-70  נציגים של נבחרת המנהיגות הצעירה של הקונגרס היהודי העולמי WJC השתתפו בכנס היסטורי, אותו קיימו נציגי הקונגרס באולם מועצת עיריית חיפה לציון 70 למדינת ישראל.
 • הסכנה הגדולה ביותר מרחפת מעלינו

  "הזיכרון האנושי הוא דבר חמקמק, והסכנה הגדולה ביותר המרחפת מעלינו, בני העם היהודי, היא סכנת השכחה". דברים אלה אמר אמש ראש העיר חיפה, יונה יהב, בטקס העירוני המרכזי שפתח את אירועי יום הזיכרון לשואה  ולגבורה המתקיים בסימן 70 שנה למדינת ישראל
 • איך חוגגים עצמאות 70 בחיפה?

  עומר אדם, נסרין קדרי, משינה, מוש בן-ארי, אביב גפן, גידי גוב, אהוד בנאי, מרסדס בנד וג'יין בורדו הם חלק מהאמנים שיופיעו במסיבות הרחוב ועל במות השמחה שיתקיימו לרגל חגיגות יום העצמאות ברחבי העיר  
 • תיגבור קווי אוטובוס בחיפה

  תגבור הקווים שכבר החל השבוע, כולל הגדלת תדירות ושעות פעילות הקווים וכן שינויים במסלולם ברחבי השכונות בעיר
 • בית קהילה חדש בקריית חיים

  הונחה אבן פינה להקמת בית קהילה חדש ליוצאי אתיופיה בקריית חיים, שיצטרף לשני בתי קהילה שכבר קיימים ופועלים בחיפה
 • שבוע העובד הסוציאלי החיפאי

  ראש עיריית חיפה, יונה יהב, פתח את "שבוע העובד הסוציאלי" באיגרת לעובדי אגף הרווחה
 • כנס חיפה למנהיגות 2

  מלגות הצטיינות הוענקו לבני נוער על פעילות התנדבותית במסגרת "כנס חיפה למנהיגות 2"
 • מוכנים לחירום

  עיריית חיפה תרגל השבוע מערך הפעלה חדש בחירום
 • שבוע החינוך הארצי נפתח

  אירועי "שבוע החינוך הארצי" נפתחו במרכז הטכנולוגי החדש בחיפה על ידי שר החינוך, ראש העירייה ויו"ר מפעל הפיס
 • רחוב שטרית משודרג

  עיריית חיפה מנגישה את המרחב הציבורי ומשפרת את הבטיחות בדרכים בקריית חיים 
 • התיכוטלון הראשון

  כ-1000 תלמידים ומורים השתתפו אתמול (11.3) במירוץ "התיכוטלון" הראשון שהתקיים בקריית חיים
 • שבוע החינוך הארצי בחיפה

  שר החינוך, ראש עיריית חיפה ויו"ר מפעל הפיס יפתחו את שבוע החינוך הארצי במרכז הטכנולוגי החדש בחיפה
 • תתחילו לשנן - רכבלית

  במסגרת תחרות בין בתי ספר בחיפה, נבחר השם למיזם הרכבל שיפעל בין טרמינל לב המפרץ דרך הטכניון ועד אוניברסיטת חיפה. חברת "יפה נוף" תחל בשבועות הקרובים בעבודות להקמת מערך ה״רכבלית״
 • מירוץ "התיכוטלון" הראשון

  כ-1000 תלמידים ומורים צפויים להשתתף במירוץ "התיכוטלון" הראשון בקריית חיים שיתקיים ביום ראשון 11.3.2018 מהשעה 9:30. עומסי תנועה צפויים ברחובות בהם יעבור המירוץ
 • שבוע החינוך החיפאי

  כולם לפתוח מחברות. מערכת החינוך מציגה: שבוע החינוך החיפאי שיתקיים בין התאריכים 16-11 במרץ
 • חיפא בל-ערבי

  עיריית חיפה פתחה דף פייסבוק חדש בשפה הערבית