חשד לחיסול בכביש החוף: גבר נהרג מפיצוץ שאירע ברכבו, הכביש נחסם משפיים לכיוון צפון

הרכב עלה באש ככל הנראה לאחר שמטען חבלה שהוטמן בו התפוצץ במהלך הנסיעה. שוטרים מכווינים כעת את התנועה במקום והכביש נחסם לצפון
 

 

לפני זמן קצר דווח למוקדי החירום והצלה על פיצוץ עז שאירע ברכב שנסע בכביש החוף, סמוך למחלף יקום לכיוון צפון. הרקע לאירוע פלילי.

במקום גבר הרוג אשר היה ברכב הממולכד.

 

זירת האירוע. חשד לחיסול בכביש החוף. צילום תיעוד מבצעי מד"א

 

במקום נמצאים כעת כוחות גדולים של משטרה, מד"א וזק"א.

באירוע נפצעו שני בני אדם נוספים באורח קל ובינוני והם פונו על ידי מד"א לבית החולים.

מהמשטרה נמסר כי "סמוך לשעה 14:53 התקבל דיווח על פיצוץ ברכב מסוג סקודה שנסע מדרום לצפון בהשתלבות של כביש 2 עם כביש 20. מעוצמת הפיצוץ נהרג גבר, ושני פצועים באורח קשה פונו לטיפול רפואי בבית החולים. מממצאים ראשוניים עולה חשד שמטען חבלה התפוצץ ברכב. כוחות משטרה במקום. נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע".

 

הרכב בכביש החוף לפני זמן קצר. הכביש נחסם לתנועה לכיוון צפון 

 

בעקבות האירוע, כביש החוף נחסם לתנועה ממחלף שפיים לכיוון צפון. שוטרים נמצאים במקום, גובים עדויות ואוספים ראיות ושוטרי אגף התנועה מכווינים את התנועה במקום.

 פארמדיק מד"א אשר הגיע למקום סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 30 לכוד בתוך הרכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב-מערכתית קשה. הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. שני גברים נוספים כבני 30 התהלכו מחוץ לרכב כשהם סובלים מפציעות הדף וכוויות. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד בינוני והשני קל".  

 

מהמקום פונו גם שני פצועים, באורח בינוני ובאורח קל. צילום תיעוד מבצעי מד"א

 

עומסי תנועה נרשמים בשל אופי האירוע וכמו כן סקרנים רבים מתגודדים באיזור.

כל הנהגים המבקשים להגיע צפונה מתבקשים למצוא דרכים חלופיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות