מסיבה טובה ומטרה טובה

עדן סגל ועידן אשור החליטו השנה לחגוג את יום ההולדת שלהם בדרך מיוחדת, ועל הדרך גם לתרום מכל הלב
רוצים ליהנות ממסיבה טובה וגם על הדרך לעשות מעשה טוב?

עדן סגל, הבעלים והמנהל של Sif & Disco מספר לנו על החגיגה המיוחדת השנה עם חברו עידן אשור, חגיגה בה כל ההכנסות נתרמות לעמותת 'הגשמת חלום', עמותה שמטיסה ילדים חולים ובעלי צרכים מיוחדים למשחקי כדורגל ברחבי העולם.

חוגגים בצורה קצת שונה השנה. סגל ואשור. תמונה מתוך פייסבוק גאלה

חוגגים בצורה קצת שונה השנה. סגל ואשור. תמונה מתוך פייסבוק גאלה

"אני ועידן אשור מכירים כבר המון שנים, וימי ההולדת שלנו קרובים. בכל שנה אנחנו חוגגים במסיבות. השנה החלטנו לחגוג יחד באותו היום. אנחנו לא רוצים להרוויח מזה, אנחנו רוצים לעשות משהו כיף באווירה שונה, ולהשתמש בכוח שיש לנו למטרה טובה, למשל תרומה".

"זה בא ממקום אמיתי, ממקום של באמת לעשות משהו למען החברה, למען הקארמה. חיפשנו רעיון למסיבה ורצינו לתרום למען משהו שאנחנו מרגישים שייכים אליו. שנינו מאוד אוהבים כדורגל, והגענו לעמותה בשם 'הגשמת חלום', עמותה שמטיסה ילדים עם מחלות קשות ובעלי צרכים מיוחדים למשחקי כדורגל בעולם. זה נורא ריגש אותנו ודיבר אלינו. דיברנו עם העמותה ואנחנו איתם בשיתוף פעולה. התגובות מדהימות וזה מרגיש ממש טוב".

חוגגים ועל הדרך גם תורמים. סגל ואשור. תמונה:

חוגגים ועל הדרך גם תורמים. סגל ואשור. תמונה: שון הפוטה

"המסיבה תהיה ביום שבת הקרוב, ה-17.11, במועדון שלי 'Sif & Disco' במרכז הכרמל. את המועדון שיפצנו לאחרונה, והשקענו ממש. האלכוהול יהיה בתשלום, וכל ההכנסות מהבר הולכות לתרומה לעמותה. גם הדיג'יים במסיבה נרתמים למען המטרה. הכניסה למסיבה היא בחינם וברשימות בלבד, בכניסה תהיה קופה לתרומות, שכל הכסף בה כמובן ילך לעמותה".

לפרטים נוספים ולהרשמה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה