"במחיר פירוק הקואליציה, נעמדנו על הרגליים האחוריות ואמרנו לא! יש לנו ערכים" (וידאו)

סגן ראש העיר בטירת כרמל, מוריס אסייג: "כפיר עובדיה ניסה לגזול את מחצית הקדנציה שהגיעה לפי הסכם קואליציוני למיכאל כהן"


 

 

רגע לפני כניסת השבת שיתף סגן ראש עיריית טירת כרמל, מוריס אסייג, את התושבים בסיפור לשבת.


אסייג טוען כי כפיר עובדיה המתמודד על ראשות העיר ניסה לגזול את מחצית הקדנציה שהגיעה על פי ההסכם הקואליציוני למיכאל כהן.

צפו 

 

 

אסייג טוען כי "במסגרת ההסכם הקואליציוני שלנו, של תנועת הליכוד יחד עם כפיר עובדיה ומיכאל כהן, סוכם שמיכאל כהן ישמש כסגן וכפיר עובדיה ישמש כסגן, כאשר כפיר ראשון ומר מיכאל כהן השני. שניהם היו אמורים לכהן. לקראת סיום כהונתו של מר כפיר נתבקשנו לכנס ישיבה ביחד עם מנכל ש"ס, מר חיים ביטון. הגיע האדון הנכבד וישב אצלנו בלשכה ביחד עם כפיר וביקש בקשה.

הוא ביקש בקשה מאוד תמוהה בעיניי", אומר אסייג: "הוא ביקש שכפיר עובדיה ימשיך לכהן בתפקיד סגן ראש עיר על חשבון מיכאל כהן, כשנאמר בדבריו: 'למיכאל כהן תמצאו משהו'. אריה, (אריה טל, ראש העיר)  ואני, הסתכלנו אחד על השני בתמהון. לאחר שהבנו ונפל האסימון הבנו שהם פשוט רוצים לחמוד את תפקידו של מיכאל כהן. ואז אני בא ופונה למנכ"ל ושואל אותו תגיד לי, 'אתם מפלגה דתית איך יכול להיות שאתם באים ומבקשים בקשה כזו? הוא אמר תשמע לנו יש שלושה מנדטים ולמיכאל כהן יש רק מנדט אחד וזה לא פייר… זה לא נכון.
'אם זה לא פייר ולא נכון למה ישבתם וחתמתם על הסכם קואליציוני בתחילת הקדנציה ופתאום אתם באים ונזכרים אחרי שקיבלתם את כל מה שהייתם צריכים לקבל?. זה ממש כבשת הרש. מיכאל כהן, זו היתה העבודה היחידה שלו, שהוא חיכה לה בכליון עיניים….." אומר אסייג, "אמרתי למנכ"ל ולכפיר עובדיה: 'אתם מפלגה דתית. זה גזל. הם אמרו לי, לא, לנו יש שלושה מנדטים וזה לא פייר, תמצא למיכאל כהן משהו…..".

 

"'למה ישבתם וחתמתם על הסכם קואליציוני בתחילת הקדנציה?" בצילום: מוריס אסייג

 

אסייג הוסיף וסיפר: "במחיר פירוק הקואליציה, נעמדנו על הרגליים האחוריות ואמרנו: "לא! כבוד המנכ"ל, עם כל הרצון לבוא לקראתך, אנחנו לא נעשה את זה על חשבון מישהו אחר, כי יש פה גם ערכים, יש כאן תושבים, יש כאן קהל מצביעים ואנחנו לא נעשה משהו שהוא בניגוד לערכים שלנו, גם אם כל הקואליציה תתפרק והכל יירד לטמיון. הדבר הזה לא יעבוד.

המנכ"ל יצא את החדר בכעס ולאחר מכן הם פרשו מהקואליציה. אבל אנחנו בשלנו. מאמינים במה שאנחנו עושים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209