לגור עם הסבא והסבתא בפרטיות

חברת אלמוגים החזקות מציעה דירות עם יחידה וכניסה נפרדת בפרויקט עמק הכרמל של החברה בנשר
חברת אלמוגים החזקות, מחדשת ומציעה כעת למכירה בפרויקט עמק הכרמל, פרויקט המגורי של החברה בנשר, דירות ען יחידת הורים נפרדת, המתאימות הן להורים מבוגרים שיוכלו לגור על ילדיהם, והן לילדים מתבגרים/ צעירים או כהשקעה..

מדובר על דירה של כ- 100 מ"ר, 4 חדרים+ מרפסת , הבנויה כך שיחידת ההורים נפרדת מכל הבית. היחידה המופרדת כוללת מקלחת ושרותים, ויציאה למרפסת העוטפת את כל הדירה. היחידה מופרדת לחלוטין, ומאפשרת למשל מגורים של זוג הורים מבוגרים בפרטיות ובמחיר אטרקטיבי. היא מוצעת כעת למכירה במחיר של החל מ- 1,300,000 ₪.

שכונת עמק הכרמל של חברת "אלמוגים" מציעה מגוון של דירות במגוון גדלים, בשכונה ירוקה ומטופחת המציעה שלל שירותים לדיירים: פארק פנימי רחב ידיים הכולל מזרקות, שבילי אופניים, מתקני משחקים, מועדון דיירים, שדרת קניות ועוד. הדירות במתחם בעלות מפרט מתקדם במגוון סוגים וגדלים: דירות 3,4,5,5.5 ו- 6 חדרים. דירות גג וגן ייחודיות. לכל דירה מרפסת מרווחת, חניה ומחסן פרטי.

קרדיט:יח"צ

קרדיט:יח"צ

הבניינים במתחם ( סה"כ 9 בניינים) מתאפיינים בתכנון ארכיטקטוני ייחודי ובשטחים המשותפים הפתוחים הושם דגש על פיתוח סביבתי מושקע ואלמנטים עיצוביים עכשוויים.

כעת, משווקת החברה את הבניינים בשלב ב' של הפרויקט. בפרויקט שלב ב' מגוון של דירות 3, 4, ו- 5 חדרים, כולל דירות מיוחדות כגון: דירות גג, דירות 4 חדרים עם יחידה נפרדת ועוד במחיר של החל מ- 1,070,000 ₪ לדירת 3 חדרים.  בנוסף, עדיין נותרו דירות מיוחדות בשלב א' של הפרויקט לכניסה מיידית!

לדוגמא: דירות 4 חדרים 100 מ"ר, במחיר של החל מ- 1,200,000 ₪, דירת גן 5 חדרים, 121 מ"ר+ 55 מ"ר גינה, 2 חניות ומחסן, במחיר של החל מ- 1,600,000 ₪.

שכונת עמק הכרמל נמצאת במרכז ההתחדשות והצמיחה שישנו ללא היכר את אופי האזור. כחלק מתכנית פורצת דרך של עיריית נשר וחברת אלמוגים, עתידה סביבת השכונה להפוך לאבן שואבת עבור אוכלוסייה איכותית שתהנה מסטנדרט מגורים שטרם נראה כמותו בנשר הכולל שטחים ירוקים, בתי עסק מובילים ונגישות אולטימטיבית למוקדי העסקים, הבילוי והחינוך של חיפה והסביבה.

עם התעוררות אזור העמק, עלתה נשר לאחרונה על הראדר, והיא נהנת כבר מפריחה, שגשוג ועליית מחירים. הן בשל איכויותיה של העיר והן בשל תהליך ההתפתחות הטבעי של מטרופולין חיפה, בשל תנופת פיתוח ענפה בעיר וסביבותיה ובזכות שכונת עמק הכרמל אשר מביאה עמה רוח חדשה לאזור, סמל להתחדשות ולחדשנות שיאפיינו את העיר בשנים הקרובות.

המיקום של פרויקט עמק הכרמל בסמוך לטכניון ולאוניברסיטת חיפה, מהמועדונים האקדמאים המובילים בארץ ובעולם, עתיד להוות את אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על איכותו, על אופיו ועל המרקם האנושי שלו.

 

אודות חברת אלמוגים:

חברת אלמוגים החזקות הינה מחברות ייזום הבניה למגורים והביצוע (עצמי) מהוותיקות בישראל. החברה נוסדה בשנת 1986 ע"י עמי בר משיח ומריו זוזל, ובימים אלה חוגגת 32 שנים.

בזכות הוותק והמוניטין שצברה בלמעלה מ- 30 שנות פעילות הפרויקטים של החברה הם מהמבוקשים בארץ מבחינת איכות הבניה, רמת הגימור, השירות האישי ותחושת השייכות של הרוכשים בכל הפרויקטים.

החל משנת 2010 החברה הינה חברה מדווחת שאגרות החוב שלה נסחרות בבורסה.

במרוצת השנים החברה בנתה מעל ל- 3,500 יח"ד ועשרות אלפי מטרים רבועים של נכסים מניבים בישראל.

 

לפרטים נוספים:  אורית שחם-וואלך, יח"צ, 054-4600054


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן