יום הולדת עצוב: החליקה במסעדה והפכה לנכה

האישה בשנות ה-50 לחייה תובעת פיצויים מבעלי המסעדה במפרץ חיפה וטוענת כי המקום היה חשוך עם תאורה צבעונית
 

 

תושבת האיזור, בתחילת שנות ה-50 לחייה, לא שיערה כי את מסיבת יום ההולדת אליה הוזמנה, תסיים בבית החולים רמב"ם, לשם הועברה לאחר שהחליקה ונפגעה קשות.

האישה הגישה בימים אלה תביעה נגד בעל המסעדה במפרץ חיפה.

מהתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד סאמי אבו ורדה, עולה כי המסיבה נערכה לפני כשנה וחצי. התובעת ירדה "מהמפלס העליון באזור השולחנות למפלס התחתון באזור הרחבה והחליקה בגלל הימצאות שמן, שאריות מזון או לכלוך אחר".

 

חגיגות יום ההולדת במסעדה הסתיימו בצורה קשה. צילום אילוסטרציה

 

בתביעה נטען עוד כי בשל העובדה ש"היה חושך במקום והופעלה תאורה צבעונית, לא הצליחה התובעת לזהות את החומר שהביא להחלקתה ונפילתה….. ".

בעקבות פציעתה הועברה האישה למיון בבית החולים רמב"ם שבחיפה, ולאחר בדיקות וצילומים אובחן בכף ידה הימנית שבר שהצריך גבס. ואולם כעבור מספר ימים התברר בבדיקת CT כי מצבה קשה יותר והאשה אושפזה לניתוח בכף ידה ומאז נאלצת לעבור טיפולי פיזיותרפיה.

 

מהמסעדה במפרץ חיפה הישר לרמב"ם. צילום דוברות רמב"ם

 

"בעקבות התאונה וכתוצאה ממנה, עודה נזקקת לסיוע של בני משפחתה בפעולות יומיומיות" נטען בתביעה: "התאונה הסבה לתובעת סבל נפשי כבד, וכאבים עזים שעיקרם ביד ימין ובכף היד".

לתביעה צורפה חוות דעת של רופא מומחה שקבע כי במשך חצי שנה היתה לאשה נכות של 100%, חצי שנה נוספת 50% ונותרה לה כיום נכות לצמיתות של 23%.

 

עו"ד סאמי אבו ורדה

גובה הפיצויים בגין הנזקים שנגרמו לאשה כתוצאה מהתאונה הושארו לשיקולו של בית המשפט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות